Please enter a valid name and surname.
Please enter a valid email address

Brandingbiur

Wyraź wnętrze swojej firmy!

Zapytaj
o produkt

Znudziły Ci się białe ściany? Pragniesz odmienić wnętrza swojej firmy? Chcesz by w Twoim biurze panowała świetna atmosfera, a Twój zespół czuł się swobodnie? A może po prostu chcesz poczuć dumę gdy zapraszasz do siebie swoich klientów?

Nie ma znaczenia ile sal konferencyjnych posiadasz oraz w ilu pomieszczeniach chcesz by pojawiły się grafiki spójne z Twoją marką. Motywacyjne cytaty, a może litery przestrzenne lub fototapety? Nie martw się – to my jesteśmy od przygotowania pomysłów na Twoje nowe biuro!

Zwróć się do nas po darmową konsultację!

cechy
01

pokaż
na co Cię stać

02

zwiększ efektywność
swojego zespołu

03

zadbaj
o bezpieczeństwo

Ciekawe realizacje

DHL

“Dzień dobry Panie Tomku, mam na imię Ela. Dzwonię bo potrzebuję pięknych tapet w naszym nowym biurze. Dowiedziałam się od znajomej, że możecie to zrobić w dwa tygodnie.”

Tak rozpoczęła się nasza współpraca z marką DHL w obszarze brandingu biur. Od momentu pierwszej rozmowy wykonaliśmy już:

  • obrandowanie trzech obiektów biurowych
  • kolejne trzy budynki są w trakcie prac montażowych
  • przygotowaliśmy koncepcje przeszkleń
  • liczne projekty i koncepcje
  • prace nad wyglądem Punktów Obsługi Klienta oraz ekspozycją materiałów
  • projekt nowego ekspozytora
  • szklane tablice suchościeralne
  • tablice magnetyczne “na wymiar”
  • doradztwo materiałowe

UNILEVER Polska

Szeroki portfel produktów firmy Unilever daje ogrom możliwości tworzenia ciekawych i inspirujących wnętrz. Każda z marek wchodzących w skład Unilever przedstawiona została w charakterystyczny dla siebie sposób jednak wszystkie grafiki są ze sobą spójne. Realizacja na 4 piętrach biurowca składała się z dostosowania pięknych grafik, ich produkcji oraz montażu. Taka realizacja to dla nas sama przyjemność.

VOLVO Polska

Jesteśmy pewni, że wnętrza biurowca Volvo Polska zapadają w pamięć każdemu odwiedzającemu. Tabliczki przy drzwiach, oklejone szafy, “tablice” suchościeralne wkomponowane w grafikę i ścianki działowe – wszystko spójne ze światem motoryzacji, wartościami marki i jej systemem identyfikacji wizualnej. Realizacja z wykorzystaniem różnych materiałów dobranych do podłoża tak, by uzyskać jak najlepszy efekt i jak największą wytrzymałość.

Realizacje