Projekt Internacjonalizacji

ENJOY your work!

Mówią o nas, że jesteśmy świetnie zorganizowaną drukarnią wielkoformatową. Dlaczego? Ponieważ nasi Klienci cenią nas za dotrzymywanie terminów, zaangażowanie oraz wsparcie jakiego udzielamy podczas realizacji wspólnych projektów. Doradzamy w aspektach technicznych, przedstawiamy ciekawe rozwiązania oraz dbamy o to, aby nasza oferta była precyzyjnie rozpisana.

W zamian zyskujemy zaufanie oraz długoterminową współpracę.
Prywatnie jak i zawodowo kierujemy się wartościami, a radość jest z nich najważniejsza. Uważamy, że miła atmosfera i pozytywne relacje, oparte o szczerą komunikację dają w biznesie satysfakcjonujące rezultaty.

Enjoy your work!

dotMedia team

dotMedia w liczbach

lat doświadczenia

osobowy zespół pasjonatów

ekip montażowych

wyklejonych placówek

Co jeszcze jest dla nas bardzo ważne?

Ochrona środowiska.

Wszelkie normy dotyczące ochrony środowiska naturalnego spełniamy z dużym zapasem. Nowoczesna technologia i ekologiczne, certyfikowane materiały pomagają nam w realizacji naszego postanowienia, bez którego nie wyobrażamy sobie funkcjonowania naszej drukarni.

nasze wartości

Radość

Radość

Uśmiechy na twarzach naszych Klientów sprawiają, że naprawdę lubimy swoją pracę

Rozwój

Rozwój

Inwestujemy w rozwój osobisty naszego zespołu, dzięki czemu doskonalimy każdą dziedzinę naszej działalności

Pasja

Pasja

Zamiłowanie do tego, czym się zajmujemy pozwala w pełni zaangażować się w pracę na rzecz zaspokojenia potrzeb i satysfakcji naszych partnerów biznesowych.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zapewniamy odpowiednie warunki pracy naszym pracownikom oraz podwykonawcom, a wszystkim przyjazną atmosferę współpracy

Zdrowie

Zdrowie

Dbamy o zdrowie swoje i naszych Klientów poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii oraz ekologicznych materiałów

Wiarygodność

Wiarygodność

Dotrzymujemy terminów i wywiązujemy się ze swoich zobowiązań co potwierdzają nasze referencje

misja dotMedia

Produkować reklamy wspierające Twoją sprzedaż. Kreować produkty wspomagające Twój biznes. Drukować materiały upiększające Twoje pomieszczenie.
Wspólne cele zrealizujemy dzięki naszej pasji tworzenia i doskonalenia.

Dotmadia

 dotMedia realizuje projekt internacjonalizacji

Realizacja Projektu współfinansowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Działania 1.2 „Internacjonalizacja MŚP” w ramach I Osi priorytetowej „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014 –2020 pt.:

„Projekt ekspansji spółki Dotmedia na nowe rynki docelowe Niemiec oraz Wielkiej Brytanii”

cele projektu i planowane efekty:

Głównym celem realizacji powyższego projektu internacjonalizacji Spółki jest znalezienie rynków docelowych, które przy zastosowaniu odpowiednich działań i budżecie, który pozwoli na ich realizacje, będą mogły okazać się w perspektywie najbliższych lat, kluczowymi rynkami eksportowymi Firmy. Oba założenia spełnione zostają w ramach działania POPW 1.2 „Internacjonalizacja MŚP”, co finalnie spowodowało zaangażowanie Spółki w projekt i zapoczątkowało szereg analiz i badań, które pozwoliły na wybór finalnych dwóch rynków docelowych internacjonalizacji, które są najbardziej perspektywiczne i adekwatne do oferowanych przez Spółkę produktów. Dotmedia zakłada nie tylko rentowność i opłacalność samego projektu internacjonalizacji na rynkach Niemiec i Wielkiej Brytanii, ale i w przyszłości dalszy efektywny rozwój działalności, dzięki prawidłowo zaplanowanym działaniom ekspansji.

Całkowita wartość Projektu wynosi 763 549,56 zł

Dofinansowanie w wysokości nie większej niż 525 106,20 zł