Cofnij
branding biur

Branding nowego biura Herbalife

Przeglądając Państwa realizacje, bardzo spodobały nam się projekty brandingowe. Przed nami podobne wyzwanie. Przenosimy się do nowego biura na Alejach Jerozolimskich i chcemy, by nasze biuro w Warszawie było flagowym w Europie. Czy możemy się spotkać i omówić nasze potrzeby?

 

Jasne! Spotkanie, dokładne badanie potrzeb i oczekiwań. Pytamy i słuchamy. Za jakiś czas wracamy z koncepcją wstępną oraz konkretnymi propozycjami. Potem czas na testy, kilka prototypów i wreszcie wypracowana jest ostateczna koncepcja.

Ciekawostką w tym projekcie jest przestawienie warszawskiego zespołu na obrotowych kostkach, które przedstawiają zdjęcia pracowników oraz ich stanowisko. Grafiki są tak przygotowane, by można było je dokładać lub podmieniać. Wszystkie kostki zamontowane są na stalowej rurce więc całość wygląda estetycznie i pomysłowo. 

Innym nietypowym elementem jest tapeta, która mając wymiar 11,2 m i 2,7 m wysokości, została wydrukowana i zamontowana w jednym kawałku. 30m² tapety w jednym brycie! Bez łączeń, idealnie gładka, wydrukowana ekologicznie w technologii Latex. 

Bardzo ładnie wyszła też ściana z elementami 3D, gdzie łącząc kilka technologii, uzyskaliśmy przyjemny dla oka efekt. 

Flagowym elementem był logotyp Herbalife wykonany ze stali nierdzewnej, podświetlony od wewnątrz i zamontowany na dystansach w taki sposób, by pięknie komponował się ze ścianą z mchu. 

Rezultat

Kolejny projekt zakończony sukcesem. Wykonaliśmy kilka kreatywnych elementów tj. logotyp stalowy 3D. Nasz zespół oraz efektowne tablice przedstawiające założycieli firmy.

  • Klient

    Herbalife

  • rok

    2018

  • miejsce

    Warszawa