Cofnij
montaże POSM oklejanie witryn
16 marca, 2015

Oklejanie witryn – ponad 6 lat współpracy z UPC

Pani Aneto,

teraz pracuję w UPC i potrzebujemy oklejanie witryn w naszych salonach firmowych. Bardzo ceniłam sobie naszą współpracę – jak pracowałam jeszcze w banku, dlatego zapraszam Panią do złożenia oferty dla UPC.

 

Współpracujemy z UPC od 2015 roku, a nasza partnerska relacja trwa do dziś. W ciągu tych lat mieliśmy przyjemność przeprowadzić 23 kampanie wyklejania witryn. Na każdą z nich składało się ponad 30 lokalizacji. 

Realizacja wyklejania witryn to wieloetapowa współpraca, której pierwszym etapem było wypracowanie z działem kreacji ostatecznych plików produkcyjnych. Na tym etapie wykonywaliśmy korekty graficzne, przekazywaliśmy informację zwrotną oraz drukowaliśmy próby testowe by osiągnąć zamierzony efekt. Następnie przygotowaliśmy kilkadziesiąt projektów graficznych w postaci wizualizacji PDF, aby zaprezentować nową komunikację. Kolejnym krokiem było przygotowanie plików graficznych oraz ich przekazanie do produkcji, gdzie zostały one wydrukowane, przycięte i spakowane do wysyłki. Tego samego dnia kurier odebrał przesyłki. Po otrzymaniu przesyłek, nasze zespoły montażowe miały już przygotowany harmonogram prac oraz wyznaczone trasy, a placówki były poinformowane o montażu. Rozpoczęliśmy montaż, a każda ekipa po zakończeniu instalacji grafik wykonała dokumentację fotograficzną. Dane wprowadzali do systemu online, dzięki czemu nasz klient miał natychmiastową informację o postępach prac.

Raz na jakiś czas, nasz klient otwierał nową lokalizację. Wtedy organizowaliśmy wizję lokalną – na miejscu pobieramy wymiary, robimy zdjęcia oraz gromadzimy istotne informacje o danej lokalizacji i umieszczamy je w odpowiednim dokumencie. Dzięki temu jesteśmy gotowi do oklejenia witryny w nowej lokalizacji.

Potrzebujesz okleić witryny? Poznaj oklejanie witryn – przeprowadzimy Cię przez całe zlecenie.

Zobacz też artykuł: Na co zwrócić uwagę realizując montaż materiałów POSM?

Rezultat

Przez ostatnie 7 lat wykonaliśmy ponad 20 kampanii ogólnopolskich, polegających na wyklejaniu witryn w placówkach klienta. Łącząc różne technologie wykonania, w tym druk białym kolorem, uzyskiwaliśmy ciekawe efekt wizualny, który przyciągał wzrok odbiorcy.

  • Klient

    UPC

  • lata

    od 2015

  • miejsce

    ponad 30 lokalizacji w Polsce