Cofnij
montaże POSM oklejanie witryn
6 kwietnia, 2011

407 placówek banku w 8 dni

Panie Tomku, dziękuję za poprzednią realizację. Mam kolejną, jednak tym razem oczekuję oklejenia tych 407 placówek w 8 dni, a nie jak dotychczas w 21 dni. Nie wiem jak Pan to zrobisz, ale dacie radę, prawda?

 

Standardowy czas realizacji wymiany wyklejek okiennych dla niniejszego klienta to 21 dni. Zakres prac to pomiary, projektowanie graficzne, produkcja materiałów, logistyka oraz montaż folii na witrynach i elewacji placówek bankowych. 

Jednak pewnego razu, klient zadzwonił, że musimy skrócić termin realizacji i to bardzo mocno – do 8 dni roboczych. Coś co początkowo wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Tą oraz następne kampanie realizowaliśmy już w 8 dni. Należy pamiętać, że wąskim gardłem przy tego typu projektach jest projektowanie graficzne, a właściwie akceptacja projektów. Każdy projekt, każda placówka banku musi zostać zaakceptowana przez klienta, a to kilkaset projektów do przejrzenia i oceny. To wymagało zmian, nie tylko procesowych, a także dostosowania się po stronie klienta. Znaleźliśmy na to sposób. Działał. 

Przez kilka lat współpracy zrealizowaliśmy wspólnie kilkanaście kampanii, produkując kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych folii. 

Rezultat

Wyzwaniem było znaczące skrócenie czasu realizacji całości zlecenia. W efekcie projektowanie, produkcja oraz oklejanie witryn banku w 407 placówkach zajmowało nam 8 dni.

  • Klient

    Pekao

  • rok

    2011

  • miejsce

    Polska