Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Pasujemy do siebie?

przekonaj się!

odkryj kim jesteśmy, co robimy i dlaczego.

Naszą misją jest być wyjątkowym miejscem pracy oraz rzetelnym dostawcą produktów i usług wspierających marketing największych firm w kraju.

dotMedia to miejsce, gdzie indywidualne ambicje padają na podatny grunt. Dołączając do nas, dodajesz coś od siebie. 

Strona, którą właśnie oglądasz jest po to by przekonać się, że pasujemy do siebie. Zapraszam dalej!

Dlaczego my?

ambitni energiczni

dotMedia

Liczby i fakty mówią same za siebie! 
Więcej
 • 7,3

  roku, to średni staż pracy w naszej firmie

 • 17

  lat historii firmy

 • 15

  osoby w zespole

Wierzymy, że

wartości firmowe to nie tylko hasła.

Dlatego od początku funkcjonowania w naszej firmie funkcjonuje Kodeks.  To wyznacznik tego jak chcemy komunikować się ze światem oraz ze sobą. Z szacunkiem i uważnością na drugiego człowieka. Tam samo traktujemy naszych partnerów biznesowych. To kodeks, który nie zna wyjątków.

W co jeszcze wierzymy?
 • w dokładność w każdym aspekcie pracy
 • w pasję - bo pasjonaci to ludzie o szczególnej determinacji do realizacji ambitnych celów
 • odpowiedzialność społeczna - sprawy dbania o środowisko traktujemy coraz poważniej, jeśli dla Ciebie to również istotna kwestia to doskonale!
 • kawa - czy kawa może stanowić wartość? przegadajmy to przy espresso lub dripie :)

Jak się pracuje w dotMedia? Posłuchaj Patrycji!

 
 

Po pracy?

Czy w biurze czy poza nim staramy się być paczką ludzi, którzy lubią spędzać ze sobą czas. Udało nam się razem przejść parę wymagających tatrzańskich szlaków, odwiedzić strzelnicę, szkolić się na domowych baristów.  Gdy przychodzi dzień dziecka zrzucamy poważne miny i bawimy się tak jak nasze pociechy.  Zdarzają się nawet spontaniczne firmowe grille z meczami siatkówki i tenisa stołowego.

Za klimat w firmie wszyscy bierzemy odpowiedzialność. 


  gif dotmedia po pracy

Sprawdź czy wszystko się zgadza:

 • rozwój - to nie tylko konik Tomka - naszego szefa-założyciela - stwarzamy środowisko, w którym szkolenia, webinaria, podkasty podnoszące poziom naszej wiedzy i kwalifikacji to już standard;
 • przystań na chwilę? jeśli szukasz krótkotrwałej przygody to nie ten adres, budujemy i powiększamy zespół by sięgać po najwyższe cele, a by to zrobić potrzebny jest zgrany team grający konsekwentnie do jednej bramki;
 • efektywność i skuteczność? Tak! Nie lawirujemy, stawiamy na dowożenie swoich zadań zgodnie z terminami. Doceniamy to wewnątrz zespołu, ale cenią to również nasi klienci.
 • zgrany zespół to klucz do sukcesu! Wiemy jak ze sobą rozmawiać, wiemy, że możemy na siebie liczyć w trudnych sytuacjach. Wiecie jakie to świetne uczucie?!

Gdzie będziesz pracować?

W czasie pandemii odświeżyliśmy nasze biuro. Mamy nowe przyjazne dla oczu oświetlenie. Zrobiło się zielono dzięki kwiatom, które wspierają dobre samopoczucie. Fototapety
dodają ogromnej przestrzeni oraz inspirują rozwiązania nie znające granic. 


Koniecznie obejrzyj też wideo, które ostatnio nagraliśmy. Zobaczysz prawie wszystkie zakamarki!


 

Czym się zajmujemy?

Nasza historia odzwierciedla zarówno to jak zmieniał się świat marketingu w ostatnich latach jak i to jak rozwijały się nasze kompetencje i możliwości. 
Przez pierwsze lata działalności świadczyliśmy usługi dedykowane małym i średnim przedsiębiorcom. Szybko zdecydowaliśmy o powiększeniu możliwości i rozszerzeniu możliwości produkcujnych. Idziemy tą drogą konsekwentnie w kierunku rozwoju międzynarodowego. Realizując projekt internacjonalizacji rozszerzyliśmy działalność i dostarczamy usługi druku wielkoformatowego również dużym partnerom z Niemiec i Wielkiej Brytanii. 

Jednym z najszybciej rozwijających się w ostatnich latach działów w naszej firmie są usługi brandingu biur. 

Wiele o naszej codzienności dowiesz się z naszego bloga drukarnia i Marketing.


gif dotmedia w pracy

wystarczająco dużo argumentów?

aplikuj!

powodzenia!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.