Bitte geben Sie einen gültigen Vor- und Nachnamen ein.
Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

*Drukarnia i marketing

Do nazwy naszego bloga i naszej drukarni pasuje jeszcze jedno słowo nowoczesna. Ale wtedy nasz blog nazywał by się "Nowoczesna drukarnia i marketing". Całkiem podobnie do pewnego podcastu, który bardzo szanujemy prawda?  W każdym razie ten blog to miejsce gdzie piszemy o rzeczach nas interesujących. Czasem to techniczne nowinki i niuanse druku, innym razem materiały inspirujące i bawiące. Tworzymy go dla Waszej i własnej przyjemności. Lubimy się dzielić.

Autorem bloga jest ten gość ze zdjęcia po prawej. Chodzi po firmie i zadaje trudne pytania. Często uczestniczy w spotkaniach prawie wszystkich zespołów - przede wszystkim po to by wyciągać dla Was smaczki i esencje naszego know how. Później przelewa to na "papier" i wrzuca tutaj.

Enjoy :)

Najlepsze reklamy wielkoformatowe

Dobry pomysł jest na wagę złota! Pozwala na wiralne rozprzestrzenianie się kreacji reklamowej i przekłada się na rozpoznawalność, sławę i wieczną chwałę w marketingowym światku. Zapraszam po dawkę inspiracji najwyższych lotów.
Weiterlesen

Projektowanie BTL

Jako drukarnia wielkoformatowa istniejąca od 15 lat mamy na koncie wydruki setek kampanii. Wybraliśmy te najlepsze i zastanowiliśmy się dlaczego niektóre z nich przyniosły naszym klientom większy sukces. Poniżej przeczytacie zestaw wniosków z naszych przemyśleń. Ku pamięci! Czytajcie i róbcie piękne kreacje!
Weiterlesen

Twoja firma potrzebuje Brand Booka!

Dlaczego? Wszystkie powody znajdziesz w artykule. Przeczytasz również dlaczego my wolimy współpracować z firmami, które brand bookiem dysponują i dlaczego to oszczędność dla obydwu stron.
Weiterlesen

Naklejki podłogowe

Czy zdarzyło Ci się wejść w latarnie albo wpaść w kogoś kto idzie z naprzeciwka dlatego, że byłeś zapatrzony w ekran smartfona? Podejrzewam, że nie. Okazuje się, że zdarza się to coraz częściej. Badania mówią, że nawet 60% idących chodnikiem dorosłych patrzy w dół, w swój telefon – tylko od czasu do czasu zerkając na to co przed nimi. To tekst o tym dlaczego naklejki podłogowe to bardzo skuteczny nośnik przekazu (nie tylko reklamowego).
Weiterlesen

Ogilvy - Ojciec reklamy

Dlaczego o nim wspominam? Bo to bardzo mądry człowiek, którego idee i zasady wdrożone ponad 50 lat temu są wciąż aktualne i stosowane w marketingu. Nawet nie zdajemy sobie jak często. Po więcej zapraszam do tekstu.
Weiterlesen

Dobre praktyki w wayfindingu

Wayfinding to w skrócie wytyczanie oraz logiczne oznaczanie ciągów komunikacyjnych.  Jest bardzo istotną częścią procesu brandingu biura. Jak uniknąć błędów tworząc system wayfindingowy? Do przeczytania w 3 minuty.
Weiterlesen

Chrobotek i stal

Zieleń i przyroda w biurze to widok zawsze pożądany – działa dobrze nie tylko na poziomie wizualnym, ale udowodniono również, że odpowiednia ilość kwiatów podnosi satysfakcje z przebywania w miejscu, w którym pracujemy. Czyli warto!
Weiterlesen

Podstawy wayfindingu

Wayfinding to system oznakowania, który powinien być niezauważalny, a jeśli jest zrobiony źle – bardzo szybko można to dostrzec Tak jak z systemem znaków drogowych na polskich drogach.
Weiterlesen

Projektowanie biofiliczne

Badania udowodniają, że dzięki kontaktowi z przyrodą człowiek jest jakiś taki szczęśliwszy :) Według teorii naukowca Edwarda Wilsona z Harvardu każdy człowiek nosi w sobie "potrzebę poczucia wspólnoty z innymi organizmami żywymi". Wiecie, że i my w marketingu czerpiemy z tej teorii?
Weiterlesen

Czy POS-y są skuteczne?

Chcesz dowodów na to że drukowane materiały POS mogą realnie pomóc zrealizować cele sprzedażowe Twojej firmy? Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystać POS-y w Twoim marketingu? Zapraszam do lektury.
Weiterlesen

Branding Biur dla laików

Najogólniej branding biura to sztuka stworzenia takich przestrzeni biurowych, które odzwierciedlają wszystkie aspekty Twojej firmy. Po konkrety zapraszam do publikacji. Kliknij poniżej by przeczytać całość.
Weiterlesen