HP Latex
dotMedia » branding biur

BRANDING biur

Wyraź wnętrze swojej marki

Znudziły Ci się białe ściany? Masz dość przezroczystych, przeszklonych powierzchni? Pragniesz odmienić wnętrza swojej firmy i zaaranżować przestrzeń w sposób atrakcyjny, wyróżniający się i spójny z charakterem komunikacji oraz systemem identyfikacji wizualnej Twojej marki? Nowoczesne wnętrza wsparte spersonalizowanymi projektami, to doskonała metoda na kreatywne wykorzystanie powierzchni w biurze.

Nasze doświadczenie i pasja sprawia, że jesteśmy zespołem, który z pełną odwagą może powiedzieć, że zatroszczymy się o Twoje zlecenie. Skoro tutaj jesteś, to jesteśmy w 100% pewni, że cenisz sobie takich partnerów. Zaufały nam największe marki odmieniając wystrój w swoich budynkach i podnosząc bezpieczeństwo pracowników przebywających wśród szklanych ścianek działowych. Zobacz nasze realizacje!

Dla miejsc często odwiedzanych przez klientów

dla miejsc często odwiedzanych przez Klientów

Dla zwiększenia efektywności pracowników

dla zwiększenia efektywności pracowników

Dla zaaranżowania pomieszczeń wspólnych

dla zaaranżowania pomieszczeń wspólnych

Proces brandingu biur

proces branding biur

UNILEVER Polska

Szeroki portfel produktów firmy Unilever daje ogrom możliwości tworzenia ciekawych i inspirujących wnętrz. Każda z marek należących w skład Unilever przedstawiona została w charakterystyczny dla siebie sposób jednak wszystkie grafiki są ze sobą spójne. Realizacja na 3 piętrach biur składał się z dostosowania pięknych grafik, ich produkcję oraz montaż. Taka realizacja to dla nas sama przyjemność.

VOLVO Polska

Jesteśmy pewni, że wnętrza biurowca Volvo Polska zapadają w pamięć każdemu odwiedzającemu. Tabliczki przy drzwiach, oklejone szafy, “tablice” suchościeralne wkomponowane w grafikę i ścianki działowe – wszystko spójne ze światem motoryzacji, wartościami marki i jej systemem identyfikacji wizualnej. Realizacja z wykorzystaniem różnych materiałów dobranych do podłoża tak, by uzyskać jak najlepszy efekt i jak największą wytrzymałość.

Zapytaj o produkt

Dział Obsługi Klienta

Dział Obsługi Klienta

Zadzwoń

or write

Pracujemy od poniedziałku do piątku:
8:00 – 16:00