Projekt Internacjonalizacji

BRANDING biur

Wyraź wnętrze swojej firmy!

Znudziły Ci się białe ściany? Pragniesz odmienić wnętrza swojej firmy? Chcesz by w Twoim biurze panowała świetna atmosfera, a Twój zespół czuł się swobodnie? A może po prostu chcesz poczuć dumę gdy zapraszasz do siebie swoich klientów?

Nie ma znaczenia ile sal konferencyjnych posiadasz oraz w ilu pomieszczeniach chcesz by pojawiły się grafiki spójne z Twoją marką. Motywacyjne cytaty, a może litery przestrzenne lub fototapety? Nie martw się – to my jesteśmy od przygotowania pomysłów na Twoje nowe biuro!

Zwróć się do nas po darmową konsultację!

pokaz na co Cię stać

pokaż na co Cię stać

zwiększ efektywność swojego zespołu

zwiększ efektywność swojego zespołu

zadbaj o bezpieczeństwo

zadbaj o bezpieczeństwo

jak TO robimy

proces branding biur

ZOBACZ na filmie

ciekawe REALIZACJE

DHL

“Dzień dobry Panie Tomku, mam na imię Ela. Dzwonię bo potrzebuję pięknych tapet w naszym nowym biurze. Dowiedziałam się od znajomej, że możecie to zrobić w dwa tygodnie.”

Tak rozpoczęła się nasza współpraca z marką DHL w obszarze brandingu biur. Od momentu pierwszej rozmowy wykonaliśmy już:

  • obrandowanie trzech obiektów biurowych
  • kolejne trzy budynki są w trakcie prac montażowych
  • przygotowaliśmy koncepcje przeszkleń
  • liczne projekty i koncepcje
  • prace nad wyglądem Punktów Obsługi Klienta oraz ekspozycją materiałów
  • projekt nowego ekspozytora
  • szklane tablice suchościeralne
  • tablice magnetyczne “na wymiar”
  • doradztwo materiałowe

UNILEVER Polska

Szeroki portfel produktów firmy Unilever daje ogrom możliwości tworzenia ciekawych i inspirujących wnętrz. Każda z marek wchodzących w skład Unilever przedstawiona została w charakterystyczny dla siebie sposób jednak wszystkie grafiki są ze sobą spójne. Realizacja na 4 piętrach biurowca składała się z dostosowania pięknych grafik, ich produkcji oraz montażu. Taka realizacja to dla nas sama przyjemność.

VOLVO Polska

Jesteśmy pewni, że wnętrza biurowca Volvo Polska zapadają w pamięć każdemu odwiedzającemu. Tabliczki przy drzwiach, oklejone szafy, “tablice” suchościeralne wkomponowane w grafikę i ścianki działowe – wszystko spójne ze światem motoryzacji, wartościami marki i jej systemem identyfikacji wizualnej. Realizacja z wykorzystaniem różnych materiałów dobranych do podłoża tak, by uzyskać jak najlepszy efekt i jak największą wytrzymałość.


Potrzebujesz KONSULTACJI? napisz do nas