Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Czy warto wyglądać profesjonalnie podczas spotkań online?

To oczywiście pytanie retoryczne. W poniższym wpisie przeczytacie o tym dlaczego warto i jak zyskać dodatkowe punkty za wizerunek.

Wnioskując z badań i wypowiedzi osób zarządzających wiele firm wprowadzi możliwość pracy zdalnej, nawet gdy rzeczywistość pandemiczna będzie już przeszłością.

Oznacza to, że powinniśmy doskonalić się w tej przestrzeni i wyciągać z takiego tryby pracy maksymalne korzyści. Patrząc na korzyści tej sytuacji to pracodawca zyskuje pracownika efektywnego i zadowolonego z faktu, że może pracować w elastycznym, wygodnym dla siebie trybie. Sytuacja win-win.

Konkrety:

Tylko tylu badanych Polaków uważa pracę zdalną za bardziej efektywną. 

Czy ten fakt powinien nas dziwić? Nie. Mimo, że funkcjonujemy w nowej rzeczywistość od dłuższego czasu to wciąż nie oswoiliśmy wielu aspektów pracy zdalnej. Uczą się skutecznej współpracy i efektywnej pracy zarówno pracownicy jak i pracodawcy.

Spotkania online z domu?

Ponad tylu badanych zadeklarowało, że w miejscu zamieszkania posiada specjalnie wydzieloną przestrzeń do pracy.

Umiejętność przeprowadzenia dobrego spotkania będzie na wagę złota. Zrobienie wrażenia profesjonalisty i eksperta stanie się jeszcze trudniejsze. Przygotowanie do spotkania będzie jeszcze ważniejsze. A dodatkowa pewność siebie (nie mylić z arogancją) podczas rozmowy z potencjalnym dużym klientem może niejednokrotnie przeważyć szalę na naszą korzyść.

W sieci łatwo znaleźć poradniki mówiące o tym, jak przygotować swoje miejsce do wideorozmowy. Ważne jest oświetlenie pomieszczenia, neutralne tło oraz jakość połączenia.
Jest jednak jeszcze coś jeszcze. 

Popularnym sposobem na oznakowanie floty aut służbowych są maty magnetyczne, które w kilka sekund sprawiają, że auto nabiera firmowego i profesjonalnego charakteru. 
Tutaj sytuacja jest niejako analogiczna. Za pomocą wymyślonego przez nas Smart Logo w kilka sekund możecie "obrandować" przestrzeń w kadrze kamerki. 


 

Jak to działa?

Powierzchnia

Grafiki możesz umieścić na dowolnej powierzchni.

Aplikacja

Możesz używać ich wielokrotnie.

Bez śladów

Nie posiadają kleju, więc nie zostawiają śladów.

Repozycjonowanie

Możesz je repozycjonować tak by wyglądały dobrze w kadrze

Czy to działa?

Tak, potwierdza to narazie kilkanaście osób, które już dostały swoje zestawy Smart Logo. Wkrótce zbierzemy ich feedback i podzielimy się z Wami wszystkimi opiniami jakie dostaniemy. 

Sami również korzystamy ze Smart Logo na co dzień.
 

Jeśli i Ty chcesz je przetestować - wypełnij formularz:

 
 

 
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.