Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

17 inspiracji.

Branding to usługa podobna do wizyty u fryzjera. Przychodzicie z takimi włosami jakie aktualnie macie i opowiadacie fryzjerowi o swoich oczekiwaniach. On fachowym okiem spogląda na to co zastał, opowiada co może zrobić na tej bazie. Wspólnie ustalacie "zakres prac". Im dokładniej przedstawicie swoje oczekiwania, tak by wykonawca je zrozumiał tym większa gwarancja, że po wszystkim uściśniecie sobie ręce z zadowoleniem patrząc w lustro. Reszta to już prosta sprawa. Cięcie, modelowanie, układanie i dopieszczanie. 
Później tylko zdjęcia i na Instagram :)  A w przypadku biur oczywiście na LinkedIn.

Często też wizyta u fryzjera odbywa się z użyciem zdjęć poglądowych. Poniżej znajdziecie 17 inspirujących zdjęć z brandingów przestrzeni biurowych. Możecie je wybrać i powiedzieć nam: "chcemy, żeby nasze biuro wyglądało o tak!".

Powitanie.

Jak powinno wyglądać powitanie gości w Twoim biurze?
Prosto i estetycznie. Czy można to zrobić na suficie? Oczywiście, że można.

Lobby.

Dotarłeś do celu! Znalazłeś to czego szukałeś. 

Pomiesczenie nawet bez napisu wygląda ładnie, ale o ile lepiej prezentuje się z nim. To główne zadanie brandingu - ma zdobić. Nie szpecić :)

Pomysł!

Czasem wystarczy tylko dobry pomysł by zrobić wrażenie.
Tylko i aż.

Dyskretnie.

Już nikt nie zapyta gdzie jest toaleta :)

Timeline?

Dla organizacji mających swoją historię bardzo częstym elementem, który wykonujemy są osie czasu.  
Opcji na jej zaprojektowanie jest oczywiście wiele. Mogą one wyglądać minimalistycznie, tak jak ta obok lub efektownie tak jak poniżej.

Wielkoformatowo i z rozmachem

W tej realizacji widzicie wykorzystanie dużej powierzchni i wielu różnych technologii. Naklejki, wydruki na pcv umieszczone na dystansach, wycinane elementy trójwymiarowe. Do tego stosowne oświetlenie. 

Multi

To mój ulubiony rodzaj osi czasu. Wykorzystana została zimna faktura surowej betonowej ściany. Na jej tle efektownie wyglądają intensywnie kolorowe elementy, które dodatkowo przez podłogę i ściany są łączone z dużymi skrajnie umieszczonymi panelami.

Tablice informacyjne.

Wystarczy by ikony były niebanalnie narysowane i od razu całość prezentuje się wielokrotnie lepiej. To detale odróżniają projekty warte zapamiętania.

Oczywiście wszystko spójnie z dna i specyfiką 

a czasem chodzi tylko o to, żeby...

było EFEKTwowNIE.

Wyobraźnia.

Uwolnij ją, a Twoi goście będą robili zdjęcia Twojego efektownego biura.

Wayfinding

czyli po nitce do kłębka. Dobry wayfinding prowadzi waszego gościa od wejścia do punktu docelowego. Może być niezauważalny, a może przybierać taką formę jak na załączonym zdjęciu. Ważne by był skuteczny i nie wprowadzał zamieszania. 

Więcej treści o wayfindingu znajdziesz TU oraz TU.

Wykorzystanie podłóg...

w wayfindingu to mój ulubiony trend. Przemyślcie czy nie znajdzie zastosowania w Waszej firmie.

Microsoft wie...

...jak zrobić tablicę. Ta jest bardzo czytelna, estetyczna i znów jak na jednym z przykładów powyżej ma kapitalnie zaprojektowane ikony. 
To jak została wykonana to już robota drukarni wielkoformatowej - czyli nasza :)

Zdjęcie przedstawia lobby biura Microsoftu w Mediolanie.

Przeszklenia

Technologia, którą dysponujemy sprawia, że można się nimi zająć na bardzo wiele sposobów. Ty decydujesz czy chcesz zapewnić dopływ naturalnego światła do pomieszczeń z przeszkleniami czy też potrzebujesz schować to co w środku za dyskretnymi szronieniami szyb. Opowiedz jaki masz cel - my dobierzemy resztę.

Tablica założycielska

Ekspozycja ważnych osób dla organizacji jest istotna dla dużych firm i korporacji. Tutaj, zresztą jak i w pozostałych aspektach brandingu istotna jest dbałość o najmniejsze detale. 

Nie tylko pracą...

człowiek żyje. Zadbajmy też o dobrą atmosferę w pracy. Kilka podskoków potrafi rozładować największe napięcie. 

Jak my to robimy?

Wywiad i analiza to pierwszy etap. Definiujmy wspólnie zakres prac. 
Zapytaj
o produkt

Poznajemy Twoją organizację, przestrzeń biurową oraz wizję dotyczącą oczekiwanego rezultatu brandingu. 


Analizujemy Twoje materiały, rzuty biura, rozmawiamy o stylu i kolorach. Słuchamy i notujemy. Chcemy przygotować koncepcję, która podkreśli to,
co dla Ciebie jest ważne, np. elegancję, nowoczesność, loft lub design. Wyznaczamy Punkty Brandingowe, czyli miejsca, w których zestawimy Twoją markę z przestrzenią biura.

Nie ma znaczenia ile sal konferencyjnych posiadasz oraz w ilu pomieszczeniach chcesz by pojawiły się grafiki spójne z Twoją marką. Motywacyjne cytaty, a może litery przestrzenne lub fototapety? Nie martw się – to my jesteśmy od przygotowania pomysłów na Twoje nowe biuro!

Zwróć się do nas po darmową konsultację!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.