Zapraszam Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

prospekter

czym zajmuje się prospekter?

„prospekting” oznacza dosłownie „poszukiwanie” i w sprzedaży oznacza właśnie poszukiwanie klientów. Ściślej rzecz ujmując, jest to etap poszukiwań konsumentów umiejscowiony pomiędzy tzw. sales lead (lead’em sprzedażowym, potencjalnym klientem), a klientem już realnie kupującym oferowany produkt. Oryginalnie słowo „prospecting” odnosiło się do poszukiwań złota i na tym przykładzie można świetnie wyjaśnić jego dzisiejsze znaczenie w branży sprzedaży. Używając tego porównania potencjalni klienci (sales leads) byliby nabranym w miskę piaskiem z dna rzeki. Wśród nich mogą być bardzo cenne elementy złota – to  klienci, którzy faktycznie nabędą towar. Natomiast proces płukania rzecznego mułu w celu wyłonienia drobinek lśniącego kruszcu to właśnie prospecting.

Prospecting sprzedażowy jest to więc proces tworzenia sposobności sprzedaży produktu. Prospecter z natury nastawiony jest na cele.
zakres obowiązków:

 • pozyskiwanie oraz ocena nowych leadów
 • umawianie spotkań dla sprzedawcy
 • działania social mediowe - Li
 • tworzenie i update bazy klientów
 • badanie potrzeb klientów

 

dodatkowe punkty za:

 • doświadczenie w prowadzonych mailingach + udokumentowane / potwierdzone wyniki
 • doświadczenie w prospektingu B2B 
 • doświadczenie w branży druk/marketing
 • znajomość Excela
 • sprawne poruszanie się w social mediach - ze szczególnym naciskiem na doświadczenie w działaniach na LinkedInie

co dajemy w zamian?

 
 • wynagrodzenie w widełkach od 2500 netto do 3500 netto + prowizje za wyniki *
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
 • indywidualna ścieżka kariery
 • możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży
 • ubezpieczenie grupowe* poziom wynagrodzenia jest uzależniony od Twojego doświadczenia
 

jak przebiega proces rekrutacji?

Czekamy na Twoje CV do 20 maja 2022.  W kolejnych dniach będziemy kontaktować się w celu umówienia pierwszego spotkania rekrutacyjnego. Skontaktujemy się ze wszsytkimi osobami, które wyślą do nas swoją aplikację. Do drugiego etapu przejdą tylko wybrane osoby. 

Proces onboardingu nowego pracownika chcemy rozpocząć jak najszybciej.
 

Swoje zgłoszenie wyślij na adres: praca@dotmedia.pl

 

Pamiętaj by Twoje zgłoszenie zawierało aktualną klauzulę CV 2022:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dotMedia Tomasz Czelej Spółka Jawna z siedzibą w Kraśniku przy ulicy Przemysłowej 21, w celu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."


Informujemy, że administratorem danych jest dotMedia Tomasz Czelej Spółka Jawna z siedzibą w Kraśniku przy ulicy Przemysłowej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.*Jeśli Twoje CV nie będzie zawierało aktualnej klauzuli, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować w celu umówienia rozmowy rekrutacyjnej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.