Cofnij
montaże POSM
6 grudnia, 2019

montaż standów w 29h, 111 sklepów

Panie Grzegorzu,

mamy awarię i liczę na pomoc. Wysypał nam się montaż, a wiem że Wy też takie montaże wykonujecie. Wysyłam detale na maila, prośba o odpowiedź asap. Z góry dziękuję.

 

W grudniu, w okresie przedświątecznym klient potrzebował zamontować standy tekturowe oraz toppery zwieńczające regały. Nie w jednej lokalizacji, a 111 w całej Polsce; nie w tydzień, a w jeden dzień. Montaż miał odbyć się w jednej z wiodących sieci branży FMCG. Lokalizacje były rozrzucone po Polsce, od największych ośrodków miejskich, aż po niewielkie miejscowości przy granicy kraju.

Materiały zostały odebrane od Klienta, rozwiezione i zdeponowane w magazynach lokalnych naszych monterów, na kilka dni przed rozpoczęciem akcji. Kierownicy sklepów zostali powiadomieni telefonicznie o dacie montażu przez naszego Project Managera. Każdy sklep wyraził zgodę (a bywa różnie). Została zaplanowana optymalna kosztowo trasa dla ekip montujących oraz przygotowano aplikację on-line do rozpoczęcia prac.

Dzień montażu – 7:00 rano – każda ekipa zaczyna swoją pierwszą lokalizację. Godzina 7:12, a w aplikacji on-line jest już 17 lokalizacji ze zdjęciami z montażu. Wszystkie świecą się na ✅. Klient dzwoni zadowolony i mówi: „szybko działacie 😀” .Ostatnia lokalizacja została wprowadzona 28h i 39min później. Wszystko zostało zamontowane. Wszystkie protokoły odbiorcze zostały podpisane przez kierowników sklepów i były dostępne do wglądu klienta z możliwością ich pobrania. Dobra robota! PM może iść spać 😉

Rezultat

29 godzin - tyle czasu potrzebowaliśmy by zainstalować standy klienta w 111 lokalizacjach w Polsce.

  • Klient

    Agencja Reklamowa

  • rok

    2019

  • miejsce

    Polska