Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Reklamaw miejscu sprzedaży

Wspieraj sprzedaż reklamą POS.

Zapytaj
o produkt

Jesteśmy dostawcą, który pomoże Ci wybrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Cenimy sobie Twój czas, dlatego 99% realizacji wykonujemy na długo przed wyznaczonym terminem. Zobaczysz, że Ci się to spodoba!

Jesteśmy pewni, że zdajesz sobie sprawę z zalet reklamy POS – potencjał jaki ze sobą niesie wykorzystywany jest w prawie wszystkich placówkach usługowo–handlowych.  Jesteśmy zespołem ludzi z pasją z wieloletnim doświadczeniem zbieranym przy kampaniach różnych branż. Posiadamy solidną bazę wiedzy dzięki temu otrzymasz w 100% to, czego szukasz. Zyskaj pewność, że Twoja reklama w miejscu sprzedaży będzie dokładnie taka, o jakiej marzyłeś. Zaufały nam największe marki – dziś są już naszymi stałymi Klientami!

zapewniamy
01

rozwiązania
dopasowane do potrzeb

02

nowoczesne i ekologiczne
zaplecze

03

błyskawiczny
termin realizacji

Rodzaje aplikacji

Niezwykle nasycona grafika o wysokiej rozdzielczości – wiemy, że właśnie takiej potrzebujesz, gdy szukasz idealnego wydruku wielkoformatowego do podświetleń. Backlit winylowy to materiał typu “front print/front view”, dzięki czemu idealnie nadaje się do podświetlanych kasetonów zapewniając żywe kolory i nieskazitelny wydruk.
Zapytaj o produkt

Wiemy, że czasami chcesz zamówić mniejsze ilości wydruku i właśnie dlatego u nas możesz mieć cyfrową wersję plakatów w małych nakładach. Ale najważniejsze w tym jest to, że szybkie przygotowanie wielu layoutów to dla nas pestka. Właśnie dlatego jesteśmy doceniani przez naszych Klientów. Nie chcesz drukować 10 000 egzemplarzy? Nie ma problemu. Organizacja krótkoterminowej promocji będzie dla Ciebie bajecznie prosta! To jeszcze nie koniec. Wariant plakatu z tworzywa zamiast kartonu może ozdobić wnętrze biura, hotelu czy stacji paliw. Wykorzystaj to!
Zapytaj o produkt

Zanim przeczytasz to zdanie do końca, zdążyłbyś przenieść 3 razy matę magnetyczną w inne miejsce. Tak prosta jest aplikacja i przenoszenie elastycznej folii magnetycznej. Urządzenia AGD, tablice informacyjne, wystawy sklepowe – wszędzie tam, gdzie podłożem jest metal, możesz zaszaleć i umieścić swój przekaz reklamowy. Oznakowany służbowy samochód po południu może być całkowicie autem prywatnym – wystarczy zdjąć logo, które wykonane jest z folii magnetycznej.
Zapytaj o produkt

Tekturową nakładkę możesz bardzo łatwo założyć i zmienić. W pasażu handlowym widoczna jest już z daleka, co zwiększa Twoje szanse na pozyskanie zainteresowania większego grona odbiorców. To doskonały sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni – po co marnować szansę na zysk? 99% zleceń realizujemy na długo przed terminem. Przetestuj nas!
Zapytaj o produkt

Nie sposób ominąć kolejki do kasy. W tym miejscu przekaz reklamowy ma ogromne szanse na zwrócenie uwagi odbiorcy. Co zamieścić na takiej naklejce? Informacja o konkursie, oferta promocji na przyszły tydzień, nowa linia produktów – ogranicza Cię wyłącznie Twoja pomysłowość.
Zapytaj o produkt

Chaos – tak jednym słowem można opisać świat bez oznakowań i informacji. Na szczęście doskonale wiesz, że tablice ekspozycyjne rozwiązują ten problem. Oznakowania na drzwiach w biurowcu, tablice z nazwą ulicy, a może tabliczka grawerowana? Niezależnie od tego, jaki jest Twój pomysł – mamy taki materiał. Pragniesz by Twoja ekspozycja miała nietypowy kształt? Pozwól nam zaopiekować się Twoim pomysłem! Wystarczy, że powiesz, jaki cel chcesz osiągnąć, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i pasji znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Sprawdź nas!
Zapytaj o produkt

Topper umieszczony jako zwieńczenie regału bądź lodówki to sposób na prowadzenie Klienta z oddali niemal „za rękę”. Widoczność tego nośnika jest bardzo wysoka, a jakość jeszcze wyższa, bo przecież zależy Ci na podkreśleniu wystroju sklepu lub półki sklepowej. To doskonałe medium dla brandingu sklepowego, wystroju sieci sprzedaży czy podkreślenia Twojego produktu. Dowolna wielkość toppera, dobór materiału w zależności od miejsca montażu oraz wysoki tryb druku UV sprawia, że Twój sklep będzie wyglądał jak trzeba! Zobacz nasze przykładowe realizacje!
Zapytaj o produkt

Niewiele akcji promocyjnych można zorganizować tak szybko, jak za pomocą wymiennej listwy cenowej. Montaż zajmuje dosłownie kilka sekund, a więc od wystartowania promocji dzieli Cię dosłownie chwila.
Zapytaj o produkt

To dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz w prosty i szybki sposób wyróżnić dany produkt np. hasłem “nowość”.
Zapytaj o produkt

Realizacje

Zapytaj o produkt

obsługa klienta

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Dziś pracujemy jeszcze przez

napisz

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.