Projekt Internacjonalizacji

park MASZYN

Wyróżnia nas kreatywne podejście. Druk UV białym kolorem, ekologiczny HP Latex oraz zastosowanie nietypowych materiałów sprawia, że nasza praca daje nam wiele radości. Stale zaskakujemy naszych Klientów nowościami i pomysłowością.
Wysoki standard maszyn i bogate zaplecze technologiczne umożliwia nam sprawną obsługę wysokonakładowych zamówień z zachowaniem wysokiej jakości druku.

Dbamy też o Twoje otoczenie, dlatego w zależności od rodzaju aplikacji dobieramy jedną z 4 technologii druku tak, by spełniać wymagane normy.

HP LATEX

Wytworzone na bazie wody atramenty HP Latex są w pełni ekologiczne i nie ustępują tym stosowanym w technologii solwentowej. Uzyskane wydruki są wysokiej jakości i dodatkowo odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne – w tym promieniowanie ultrafioletowe.

Technologia lateksowa HP to nie tylko wysoka jakość wydruków, ale także mnogość zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków, które możliwe są dzięki ekologiczności tej technologii.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się zastosowania w branży aranżacji wnętrz, gdyż wydruki są ekologiczne i mogą być umieszczane w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi – są bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych.

 Ekologiczność potwierdzona licznymi certyfikatami:

source: HP Latex

dotFACTS

99% zleceń wykonanych przed deadlinem

99% zleceń wykonanych przed deadlinem

30 min maksymalny czas odpowiedzi przy wycenach standardowych

30 min maksymalny czas odpowiedzi przy wycenach standardowych

8647 wszystkich wykonanych zleceń

8647 wszystkich wykonanych zleceń