Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Naklejkipodłogowe

Najskuteczniejsza forma przekazu reklamowego w ostatnich latach. Realnie podnosi sprzedaż.

Zapytaj
o produkt

Naklejki podłogowe dla biznesu to nasza specjalność.

Basen, boisko sportowe, hala targowa, eventy, wydarzenia czy wykładzina w biurowcu. Ty zdecyduj, gdzie chcesz zamieścić naklejkę, a dobór materiału i technologii pozostaw nam. Od wielu lat dbamy o rozwiązania, które doceniają największe marki.

Naklejki podłogowe odporne na ścieranie z atestem antypoślizgowym. Gwarantujące skuteczność mierzoną w poziomie rozpoznawalności Twojej marki.

Sprawdź nas!

cechy
01

atest antypoślizgowy,
klasa odporności na poślizg min.R9

02

dowolny rozmiar
naklejek

03

materiał dobieramy
do miejsca aplikacji

04

warianty krótko lub
długookresowe

korzyści
01

otrzymasz rozwiązanie dopasowane
do wybranej powierzchni.

02

wyróżnisz się
na tle konkurencji

03

szybko organizujesz
przyciągającą uwagę kampanię.

Rodzaje aplikacji

Przeznaczenie: na płaskie powierzchnie typu panele, PCV czy też płytki w miejscach o średnim natężeniu ruchu.
Zapytaj o produkt

Znacznie dłuższy czas ekspozycji - nawet do 12 miesięcy. Przeznaczenie: sklepy wielkopowierzchniowe, pasaże handlowe.
Zapytaj o produkt

Pozwala na dodatkowe podkreślenie elementów druku lub nasycenie druku. Występuje w opcji standard oraz premium.
Zapytaj o produkt

Przeznaczona jest na powierzchnie narażone na kontakt z dużą ilością detergentów i wody np. duże hale sprzedażowe, baseny, salony SPA.
Zapytaj o produkt

To niewątpliwy lider wśród naklejek podłogowych - pozwala na uzyskanie dodatkowego efektu który wyjątkowo przyciąga wzrok klientów i przekłada się na realny wzrost sprzedaży reklamowanego produktu.
Zapytaj o produkt

Idealnie sprawdza się podczas aplikacji w miejscach takich jak asfalt, kostka brukowa lub płyty chodnikowe. Dzięki rzadkiemu używaniu takiej formy naklejki podłogowej
Zapytaj o produkt

Gdzie naklejka podłogowa sprawdza się najlepiej?

 • duże przestrzenie handlowe
 • sklepy małopowierzchniowe
 • kampanie społeczne
 • baseny 
 • siłownie
 • salony SPA
 • biurowce
 • eventy 
 • targi branżowe
 • szkoły
 • urzędy
 • hale sportowe

Naklejka podłogowa 3D

Uzyskanie efektu trójwymiarowej naklejki podłogowej to sprawa znacznie trudniejsza. Wymaga to zazwyczaj szeregu testów i korekt projektu. Na szczęście mamy to przetestowane. 
Jeśli chcesz by taka naklejka reklamowała Twój produkt i była skuteczna, musisz upewnić się, że bez wyjątków będzie eksponowana w taki sam sposób. Efekt trójwymiarowości jest zwyczajnym oszukiwaniem oka i mózgu dzięki odpowiedniej perspektywie. Utrata kąta i odległość z jakiej obserwowana jest naklejka stracisz efekt trójwymiarowości.

Podsumowując - to produkt nie dla wszystkich, zazwyczaj projektowany indywidualnie, ale wykonany tak jak powinien daje efekt WOW i uznanie w oczach odbiorcy.

Jeśli posiadanie naklejki podłogowej 3D w swoim marketingowym portfolio jest, nomen omen, ciekawą perspektywą dla Twojej firmy to powinniśmy o tym porozmawiać.

 

Przed zamówieniem przemyśl:

 • Bezpieczeństwo przede wszystkim - po Twoich naklejkach podłogowych będą chodziły tłumy, będą zapewne jeździły maszyny czyszczące podłogi - zamów naklejki z atestem antypoślizgowym, wysokoodporne na ścieranie - nie chcesz, ani by ktoś poślizgnął się na Twojej naklejce, nie chcesz również by naklejka była tak "zarysowana", że jej przekaz będzie nieczytelny.
 • Niech naklejka podłogowa będzie jednym z elementów Twojej kampanii - udowodniono skuteczność naklejek podłogowych jako nośników przekazu reklamowego - jednak najlepiej działają jako jeden z elementów kampanii składającej się z kilku elementów - np. reklama online, wobblery przypółkowe, naklejka podłogowa i naklejka na taśmy kasowe; Ilość punktów styku z Twoją kampanią będzie znacznie większa.
 • Zabaw się - podczas projektowania przekazu na naklejkę podłogową ograniczają Cię tylko dwie rzeczy - powierzchnia jaką dysponujesz oraz Twoja wyobraźnia - jeśli chcesz naklejka może zajmować całą przestrzeń alejki w markecie tak jak ta którą drukowaliśmy dla Nałęczowianki. Kreatywność sprzedaje - zobacz sam ten przykład.  Im bardziej nieszablonowy pomysł tym zwrot z inwestycji wyższy. Matematyka jest prosta.
 • Nie naklejaj swoich naklejek podłogowych "byle gdzie" - przemyśl i zadbaj o to by pojawiły się tam gdzie klient niekoniecznie się tego spodziewa. Na przykład zamiast w markecie możesz umieścić ją na chodniku tuż przed wejściem. Zadziała :)

Naklejki podłogowe w pandemii.

Naklejki wzywające do zachowania bezpiecznych odległości w przestrzeniach publicznych to już codzienność. Wszystko wskazuje na to, że dystans społeczny będzie wskazany jeszcze przez wiele miesięcy. 
Dlatego, jeśli potrzebujesz spójnego systemu naklejek dopasowanych do wielu różnych powierzchni - daj nam znać. Możemy je dla Ciebie zaprojektować, wyprodukować i zamontować. Możesz wysłać nam gotowy do druku projekt, a my dostarczymy Ci naklejki do Twojego biura lub Twoich przestrzeni handlowych. (Jeśli Twoja sieć to kilkadziesiąt punktów rozsianych po miastach w całym kraju - tym lepiej przetestujesz nas system logistyki.)

 
*  Parę miesięcy temu mieliśmy okazję przygotować cały zestaw ułatwiających powrót zespołowi największego w Polsce hostingodawcy czyli firmy Home.pl  - zobaczcie tutaj.

Instrukcja aplikacji naklejki podłogowej.

To jak długo naklejka podłogowa będzie Ci służyć, zależy w takiej samej mierze od tego jaki rodzaj naklejki wybierzesz (lub też my dobierzemy dla Ciebie), jak i od poprawnej aplikacji.

Możemy zająć się tym dla Ciebie, ale równie dobrze możesz zrobić to własnymi siłami.

Dlatego przygotowaliśmy krótką i prostą instrukcję prawidłowego wyklejania naklejki podłogowej. 

INSTRUKCJA.PDF

Realizacje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.