Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Naklejki podłogowe

Grafika podłogowa realnie podnosi sprzedaż i rozpoznawalność Twojej marki.

Zapytaj
o produkt

Naklejka podłogowa to najskuteczniejsza forma reklamy POSM w ostatnich latach.

Jeśli zamierzasz zrealizować kampanię reklamową opartą o POSM, to warto rozważyć wykorzystanie naklejek podłogowych jako elementu tej kampanii. Przede wszystkim, naklejki podłogowe są skutecznym sposobem na przyciągnięcie uwagi klientów i zwiększenie zasięgu reklamy. Są łatwe w montażu i demontażu, co pozwala na szybkie i elastyczne dostosowanie kampanii do zmieniających się potrzeb. Ponadto naklejki podłogowe zapobiegają wypadkom w miejscach publicznych takich jak centra handlowe czy lotniska. Świetnie sprawdzą się jako oznaczenie ciągów komunikacyjnych oraz jako naklejki kierunkowe. 

zalety
01

bezpieczeństwo
laminat antypoślizgowy z certyfikatem R9 i R10

02

zwiększa widoczność
i zasięgi reklamowanego produktu

03

szerokie zastosowanie
alejki sprzedażowe, otoki paletowe, oznakowanie ciągów komunikacyjnych

04

efekt wow, 3D
zaskocz klientów grafiką, która sprawia wrażenie 3D

korzyści
01

otrzymasz rozwiązanie dopasowane
do wybranej powierzchni.

02

wyróżnisz się
na tle konkurencji

03

szybko organizujesz
przyciągającą uwagę kampanię.

04

darmowa dostawa
zawsze.

Rodzaje aplikacji

Znajdzie zastosowanie w przypadku częstej zmiany Twojej oferty. Przeznaczona na płaskie powierzchnie typu: panele, PCV czy też płytki w miejscach o średnim natężeniu ruchu. Nadruk mild-solvent na folii monomeryczne lub polimerycznej z laminatem antypoślizgowym.
Zapytaj o produkt

Wybierana najczęściej przez naszych klientów. Dzięki użyciu specjalnego laminatu naklejka ta ma znacznie dłuższy czas ekspozycji od naklejki standardowej - nawet do 12 miesięcy. Przeznaczenie: sklepy wielkopowierzchniowe, pasaże handlowe, urzędy i instytucje publiczne, punkty obsługi klienta. Po demontażu nie pozostawia śladów kleju na Twojej podłodze.
Zapytaj o produkt

Pozwala na dodatkowe podkreślenie elementów druku lub nasycenie druku. Estetyczne rozwiązanie dla minimalistycznych projektów graficznych oraz wnętrz. Dostępne w dowolnym kształcie i rozmiarze. Biały poddruk rozszerza również zakres zadruku na foliach metalizowanych lub innych nieposiadających białego tła. Występuje w opcji standard oraz premium. Zastosowanie dopasowane do wybranej przez Ciebie powierzchni/podłogi. Nadruk UV + white, na folii monomerycznej lub polimerycznej z laminatem.
Zapytaj o produkt

Przeznaczona jest na powierzchnie narażone na kontakt z dużą ilością detergentów i wody np. duże hale sprzedażowe, baseny, salony SPA. Laminat spełnia atesty i zapewnia bezpieczeństwo.
Zapytaj o produkt

To niewątpliwy lider wśród naklejek podłogowych - pozwala na uzyskanie dodatkowego efektu, który wyjątkowo przyciąga wzrok klientów i przekłada się na realny wzrost sprzedaży reklamowanego produktu lub zapamiętywalność oferty.
Zapytaj o produkt

Idealnie sprawdza się podczas aplikacji na "trudne" powierzchnie. W miejscach takich jak: asfalt, kostka brukowa lub płyty chodnikowe. Wybierana jest rzadko ze względu na wyższe koszty produkcji. Jednak, dzięki ekspozycji w nieoczywistych miejscach jej skuteczność jest wyższa, niż w przypadku klasycznej naklejki podłogowej. Nadruk UV, mild-solvent, Latex na folii monomerycznej lub polimerycznej z laminatem typu Strong. Czas ekspozycji do 24 miesięcy.
Zapytaj o produkt

Zastosowanie naklejek odłogowych

 • alejki sklepowe - podkreślenie dominacji produktu
 • galerie handlowe - promocja produktu / sklepu
 • otoki paletowe - wyspy sprzedażowe
 • targi i eventy - element wskazujący drogę do stoiska
 • konferencje - kierunkowe, na wykładziny
 • biurowce - oznaczenia ciągów komunikacyjnych
 • salony samochodowe - promocyjne
 • punkty handlowe, sklepy
 • kawiarnie, restauracje
 • obiekty sportowe, siłownie, baseny
 • szkoły - gry korytarzowe

Naklejka podłogowa 3D

Uzyskanie efektu trójwymiarowej naklejki podłogowej to sprawa znacznie trudniejsza. Wymaga to zazwyczaj przeprowadzenia szeregu dodatkowych testów i korekt projektu. Na szczęście mamy to przetestowane. 

Jeśli chcesz by taka naklejka reklamowała Twój produkt i była skuteczna, ważne, by upewnić się, że zawsze będzie eksponowana w taki sam sposób. Efekt trójwymiarowości jest zwyczajnym oszukiwaniem oka i mózgu dzięki odpowiedniej perspektywie. Utrata konkretnego kąta i odległości z jakiej obserwowana jest naklejka może zadecydować, że odbiorca pożądanej perspektywy nie dostrzeże. Tego zdecydowanie nie chcesz.


Podsumowując:


To nie jest produkt dla wszystkich. Zazwyczaj projektowany na indywidualne zamówienie i wymagający współpracy na linii klient (i jego dział marketingu) - nasz dział graficzny. Zawsze drukowana w technologii lateksowej (to druk oparty o 6 kolorów dzięki czemu każda nawet bardzo wymagająca grafika będzie miała świetnie odwzorowane kolory). Jednak trójwymiarowa naklejka podłogowa zaprojektowana i wyklejona poprawnie daje najlepsze efekty i uznanie w oczach odbiorcy.

Jeśli posiadanie naklejki podłogowej 3D w marketingowym portfolio jest, nomen omen, ciekawą perspektywą dla Twojej firmy to powinniśmy o tym porozmawiać. Wypełnij formularz kontaktowy.

Przed zamówieniem przemyśl:

 • Masz strategię? Brak strategii to największy błąd i grzech, jaki możesz w tym przypadku popełnić. Naklejki reklamowe mają służyć konkretnemu określonemu celowi. Najlepiej, gdy jest on tak określony, że pozwoli Ci łatwo zmierzyć poziom zwrotu z takiej inwestycji. Przemyśl zatem jaką rolę spośród wszystkich działań marketingowych mają odegrać naklejki reklamowe. 
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim - po Twoich naklejkach podłogowych będą chodziły tłumy, będą zapewne jeździły maszyny czyszczące podłogi. Zamów naklejki z atestem antypoślizgowym, wysokoodporne na ścieranie. Nie wybieraj tanich zamienników. Nie chcesz by ktoś poślizgnął się na Twojej naklejce. Nie chcesz również by naklejka była tak zarysowana, że jej przekaz będzie nieestetyczny i nieczytelny.
 • Niech naklejka podłogowa będzie jednym z elementów Twojej kampanii - skuteczność naklejek podłogowych jako nośników przekazu reklamowego jest udowodniona. Jednak najlepiej działają jako jeden z elementów złożonej kampanii - np. reklama online, wobblery przypółkowe, naklejki podłogowe i naklejki na taśmy kasowe. Ilość punktów styku z Twoją kampanią będzie znacznie większa.
 • Zabaw się - podczas projektowania przekazu na naklejkę podłogową ograniczają Cię tylko dwie rzeczy - powierzchnia jaką dysponujesz oraz Twoja wyobraźnia. Jeśli chcesz naklejka może zajmować całą przestrzeń alejki w markecie tak jak te, które drukowaliśmy dla Nałęczowianki. Kreatywność sprzedaje - zobacz sam ten przykład.  Im bardziej nieszablonowy pomysł. tym zwrot z inwestycji w reklamę będzie wyższy. Matematyka jest prosta.
 • Nie naklejaj swoich naklejek podłogowych "byle gdzie" - przemyśl i zadbaj o to, by pojawiły się tam gdzie klient niekoniecznie się tego spodziewa. Na przykład, zamiast w markecie możesz umieścić ją na chodniku tuż przed wejściem. Zadziała :)
Jeśli potrzebujesz pomocy w odpowiedzi na powyższe pytania lub jeśli przyda Ci się podpowiedź jak wykorzystać naklejki w Twojej strategii - napisz do mnie. Nasze materiały odgrywały swoją rolę w wielu strategiach marketingowych w wielu branżach, dlatego jest wielce prawdopodobne, że nasze rady będą dla Ciebie cenne. Zależy nam na tym by drukowane przez nas naklejki podłogowe czy POS-y spełniały swoją rolę i przynosiły Ci zwrot z tej inwestycji. 

Naklejki podłogowe w pandemii.

Naklejki wzywające do zachowania bezpiecznych odległości w przestrzeniach publicznych to już codzienność. Wszystko wskazuje na to, że dystans społeczny będzie wskazany, a nawet wymagany jeszcze przez wiele miesięcy. Dlatego, jeśli nie możesz obejść się bez spójnego systemu naklejek dopasowanych do wielu różnych powierzchni - daj nam znać. Możemy je dla Ciebie zaprojektować, wyprodukować i zamontować. Możesz wysłać nam gotowy do druku projekt, a my dostarczymy Ci naklejki do Twojego biura lub Twoich przestrzeni handlowych. (Jeśli Twoja sieć to kilkadziesiąt punktów rozsianych po miastach w całym kraju - tym lepiej - przetestujesz nas system logistyki.)

 
*  Parę miesięcy temu mieliśmy okazję przygotować cały zestaw ułatwiających powrót zespołowi największego w Polsce hostingodawcy, czyli firmy Home.pl  - zobaczcie tutaj.

FAQ

 

Jak dużą naklejkę podłogową mogę wydrukować?

 

 • Maksymalna wielkość pojedynczej naklejki to 158x300cm. Natomiast możemy dla Ciebie wydrukować naklejkę podłogową składającą się z wielu brytów – dzięki czemu możesz uzyskać absolutnie dowolną wielkość.

 

Czy moja naklejka może mieć dowolny kształt?

 

 • Tak. Plotery z naszego parku maszyn pozwalają na docięcie do dowolnego kształtu. Pamiętaj jednak, że ostre kształty są bardziej podatne na odrywanie się i zawijanie z podłoża. Najlepiej skonsultuj kształt naklejki z drukarnią.

 

Czy naklejka podłogowa jest podatna na ścieranie?

 

 • Tak, ALE….  Żeby zadbać o to by Twoja naklejka cały czas wyglądała estetycznie poinformuj opiekuna klienta o pożądanym czasie i miejscu ekspozycji Twoich naklejek podłogowych. Pomoże Ci on dobrać odpowiedniej klasy laminat zapobiegający ścieraniu.

 

Czy powierzchnia naklejki jest śliska?

 

 • Zawsze stosujemy laminat antypoślizgowy. Dzięki temu nasze naklejki sprawdzają się nie tylko w przestrzeniach handlowych, ale i instytucjach, szkołach czy na basenach. 

 

 

 

Instrukcja aplikacji naklejki podłogowej.

To jak długo naklejka podłogowa będzie Ci służyć, zależy w takiej samej mierze od tego jaki rodzaj naklejki wybierzesz (lub też my dobierzemy dla Ciebie), jak i od poprawnej aplikacji. Możemy zająć się tym dla Ciebie, ale równie dobrze możesz zrobić to własnymi siłami. Dlatego przygotowaliśmy krótką i prostą instrukcję prawidłowego wyklejania naklejki podłogowej. 

INSTRUKCJA.PDF

Realizacje

Zapytaj o produkt

obsługa klienta

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

Dziś pracujemy jeszcze przez

napisz

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.