Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Naklejki reklamowe

Są zwyczajne naklejki, są też takie, które przekładają się na realny wzrost sprzedaży i zwrot z inwestycji. Nasi klienci zamawiają te drugie. 

Zapytaj
o produkt

Ze względu na bardzo szeroki wybór naklejek – technologii druku, rodzajów folii na których drukujemy i miejsca docelowego aplikacji, szalenie istotna jest rola handlowca. Na bazie wielu kampanii doradzi Ci co w Twojej kampanii marketingowej może sprawdzić się najlepiej. W końcu dla Ciebie najistotniejsze to zwrot z inwestycji w naklejki reklamowe.

Zastanów się więc jaką rolę mają odegrać naklejki i porozmawiaj z naszym specjalistą. Na bazie Twoich pytań przygotujemy dla Ciebie całą paletę możliwych rozwiązań.

W trosce o Twój napięty grafik jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie duże nakłady w krótkim czasie. Nasza logistyka i dbałość o szczegóły zachwyciły specjalistów opiekujących się kampaniami marketingowymi znanych marek. Jesteśmy pewni, że pokochasz to także i Ty – przekonaj się sam!

 

zapewniamy
01

nowoczesną
technologię druku

02

wsparcie przy doborze
materiału do podłoża

03

krótkie terminy
realizacji

04

profesjonalną
obsługę

Rodzaje aplikacji

W naklejkach podłogowych jesteśmy ekspertem. Basen, boisko sportowe, hala targowa, eventy czy wykładzina w biurowcu zdecyduj, gdzie chcesz zamieścić naklejkę, a dobór materiału i technologii zostaw nam. Od wielu lat dbamy o rozwiązania, które doceniają największe marki. Sprawdź nas!
Zapytaj o produkt

Zdarzyło Ci się, że dwustronna naklejka, na której umieściłeś po obu stronach nośnika inną grafikę, była nieczytelna? Zastosowana przez nas blokada świetlna zapobiega prześwitywaniu layoutu! Wieloletnia współpraca, z liderami różnych branż, pozwoliła nam zdobyć olbrzymi zasób wiedzy o potrzebach takich jak Twoje. Zniszczenia, wandalizm? Temu też jesteśmy w stanie zaradzić. Klejenie od wewnątrz witryny zapobiega ingerencji osób trzecich w wytrzymałość nośnika. Nie trać swojego cennego czasu na szukanie rozwiązań. Pozwól nam dostosować rozwiązania do tego, czego szukasz.
Zapytaj o produkt

Tysiące zrealizowanych przez nas kampanii sprawia, że doskonale wiemy na czym Ci zależy i czego możesz potrzebować. Naszą pasją są kreatywne rozwiązania i dopasowanie produktu do Twoich potrzeb. Sprawdź!
Zapytaj o produkt

Widoczny w nocy przekaz reklamowy zwiększa Twoje szanse na zysk z inwestycji w reklamę. Odblask, gdy otrzyma niewielką ilość światła, przykuwa wiele spojrzeń.
Zapytaj o produkt

W tym przypadku występują dwa rodzaje folii - adhezyjna oraz elektrostatyczna. Ta pierwsza przylega tylko do gładkich i równocześnie błyszczących powierzchni, wykorzystując fizyczne zjawisko adhezji, a folia elektrostatyczna przylgnie do większości wewnętrznych powierzchni, nawet nierównych i matowych, dzięki sile ładunków elektrycznych, którymi jest naładowana. Proste? Magiczne!
Zapytaj o produkt

Naklejkę EasyDot można przykleić samemu w ciągu kilku sekund i jest idealna do zastosowań w placówkach usługowo-handlowych lub w trakcie eventów. Mocny klej w postaci kropek to gwarancja dobrego przylegania do powierzchni, ale to nie wszystko – możesz ją też przekleić w inne miejsce!
Zapytaj o produkt

Wyobraź sobie naklejkę, która imituje Twoje stalowe zegarki albo złotą biżuterię – przepis na sukces w wyróżnieniu się na tle konkurencji! Zadbaliśmy o to, by zwiększyć szanse Twojego przekazu reklamowego i wypracowaliśmy rewelacyjną cyfrową wersję małonakładową z efektem imitującym złoto lub srebro. Zobacz nasze realizacje!
Zapytaj o produkt

Do biura, hotelu, mieszkania prywatnego czy budynku użytku publicznego? Jesteśmy pewni, że mamy taką naklejkę ścienną, która spełni Twoje oczekiwania. Od 12 lat poszerzamy swoją wiedzę i współpracujemy z liderami różnych branż, dzięki czemu znamy się na tym doskonale. Wykorzystaj to!
Zapytaj o produkt

Zanim zamówisz, przeczytaj:

Często klienci zgłaszają się do nas z prośbą o wydruk tego samego produktu co w zeszłym roku, co dwa lata temu. Ba, są nawet tacy, których komunikacja marketingowa w obrębie drukowanych materiałów od lat pozostaje niezmienna. Czy w obecnym dynamicznym świecie to dobra strategia? Odpowiedzcie sobie sami.

Zanim więc zamówisz naklejki czy drukowane materiały POS dla Twojego biznesu zadaj sobie zasadnicze pytanie.

Dlaczego potrzebujesz naklejek reklamowych?

Brak strategii to największy błąd i grzech jaki możecie w tym przypadku popełnić. Naklejki reklamowe mają służyć konkretnemu określonemu celowi. Najlepiej gdy jest on tak określony, że pozwoli Ci łatwo zmierzyć poziom zwrotu z takiej inwestycji. Przemyśl zatem jaką rolę spośród wszystkich działań marketingowych mają odegrać naklejki reklamowe. Gdy odpowiesz sobie na to pytanie to mam kolejne:

Jak chcesz ich użyć?

To oczywiście wypadkowa poprzedniego punktu więc już powinieneś wiedzieć - gdzie mają być umieszczone, w jaki sposób eksponowane, co mają komunikować i czego oczekujesz od klienta gdy odbierze Twój komunikat. Te wszystkie elementy powinny też podpowiedzieć Ci jak zaprojektować naklejkę reklamową. Dobry projekt czyni cuda, więc nie żałuj czasu pracy Twojego zespołu. Prawdopodobnie im więcej czasu poświęcisz na ten etap tym efekt będzie lepszy.


Jeśli potrzebujesz pomocy w odpowiedzi na powyższe pytania lub jeśli potrzebujesz podpowiedzi jak wykorzystać naklejki w Twojej strategii - napisz do nas. Nasze materiały odgrywały swoją rolę w wielu strategiach marketingowych w wielu branżach, dlatego jest wielce prawdopodobne, że nasze rady będą dla Ciebie cenne. 

Nam zależy na tym by drukowane przez nas naklejki czy POS-y spełniały swoją rolę i przynosiły Ci zwrot z tej inwestycji. 

Tymoteusz Kubik
Marketing manager 

Realizacje

Firma

Zapytaj o produkt

obsługa klienta

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Dziś pracujemy jeszcze przez

napisz

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.