Zapraszam Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Please enter a valid name and surname.
Please enter a valid email address

Windowgraphics

If you need graphics for your windows, that is pretty easy for us. Even if you need graphics for multiple locations, it is still not a problem. 
Ask
about the product
If you reached us it means that you are aware how window graphics can work for your business. Due to many years of experience in this matter we know how to print, distribute and applicate graphics in all your locations simultaneously. Always on time.
 
We have
01

15 years
of experience

02

over 50
assembly teams

03

effective and efficient
management system for your campaign

04

professional
customer service and support

Types of application

Twoje akcje marketingowe wymagają częstej wymiany grafik, a krótki czas realizacji jest dla Ciebie kluczowy? Marzysz o nietypowej ekspozycji reklamowej na witrynach swojej sieci sprzedaży lub stacji benzynowej? Chciałbyś zaskoczyć przechodniów i umieścić projekt na budynku biura podróży, które niekoniecznie opiera się na kształcie prostokąta? Nie ma problemu! Wesprzemy Cię w projektach graficznych, szybko wydrukujemy nawet kilka tysięcy metrów kwadratowych grafik i zajmiemy się ich aplikacją w podanych lokalizacjach. Zastanów się więc, co zamontujesz na swoich witrynach lub szklanych elewacjach. Spełniliśmy już wiele marzeń naszych Klientów o nieszablonowych realizacji!
Find out about a product

Chcesz mieć wyklejone witryny od zewnątrz, ale wciąż przezroczyste szyby od wewnątrz? To dobrze trafiłeś! Otrzymujesz pełnokolorową grafikę, bez obawy, że zasłoni Ci widok na ulicę. Co więcej, osoby przechodzące obok oklejonych tą folią witryn lub szklanych elewacji nie mogą zajrzeć do wnętrza lokalu. Każda folia OWV działa na zasadzie kontrastu. Grafika przestaje być widoczna nocą, jeśli włączysz światło wewnątrz pomieszczenia. Jeśli zależy Ci, żeby grafika była widoczna również przy włączonym świetle mamy świetne rozwiązanie: folię One Way Vision DN.
Find out about a product

Standardowa folia OWV działa na zasadzie kontrastu – grafika przestaje być widoczna, jeśli wewnątrz pomieszczenia włączysz światło.Jeśli chcesz mieć dobrze widoczny przekaz reklamowy przez całą dobę. Mamy dla Ciebie folię One Way Vision DN. Osoby przechodzące obok Twojej sieci sprzedaży, będą widziały bardzo wyraźnie grafikę reklamową, pracownicy będą mogli spoglądać, co dzieje się na ulicy. Rozwiązanie idealne!
Find out about a product

Naklejka Easy Dot to świetny produkt, umożliwiający samodzielną aplikację na powierzchnie zarówno gładkie, jak i lekko nierówne. Mocny klej w postaci kropelek umożliwia z jednej strony samodzielne, wielokrotne repozycjonowanie produktu, ale również nie pozostawia śladów po odklejeniu. Twoja sieć sprzedaży wymaga częstej wymiany materiałów reklamowych, a pracownicy nie są ekspertami w wyklejaniu? Zależy Ci na wysokim poziomie estetycznym, a to wymaga wizyty ekipy montażowej w każdym punkcie handlowym – inaczej pracownik punktu będzie miał trudności z wyklejeniem grafiki. Naklejka Easy Dot to odpowiedź na Twoje potrzeby.
Find out about a product

Masz przeszklone biuro? Dzięki wykorzystaniu efektu szronu na przeszklonych powierzchniach sala konferencyjna lub gabinet nabierze stonowanego i prestiżowego charakteru, a Ty zbudujesz poczucie prywatności. Przy wykorzystaniu różnych technologii możemy sprawić, że Twoje szrony będą białe, kolorowe lub ciekawie wycięte. Co więcej – folia szroniona pozwala uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Według przepisów BHP przeszklone powierzchnie powinny być odpowiednio oznakowane w widocznym miejscu, tak aby uniknąć zderzeń z przezroczystymi szybami. Pozwól nam zadbać o bezpieczeństwo osób przebywających w Twojej firmie. Sprawdź nas!
Find out about a product

Szczotkowana stal? Folia złota, lustrzana, holograficzna czy fluorescencyjna? Wydrukujemy dla Ciebie grafiki z elementami złota, srebra lub brokatu. Jest to nie lada wyzwanie dla drukarni, ale my realizujemy takie projekty na co dzień. Nasz zespół pasjonatów przygotuje dla Ciebie produkt, który zaskoczy odbiorców i pozwoli Ci zwiększyć zysk ze sprzedaży.
Find out about a product

Our Projects

Find out about a product

customer service

Opening hours

Monday - Friday 8:00 - 16:00

Today we’re still working through

write

Please enter a valid name and surname.
Please enter a valid email address
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta