Zapraszam Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Please enter a valid name and surname.
Please enter a valid email address

Stickers

Tell us what you need, what is your goal you want to meet. We will find, a  best solution for your needs. 
Ask
about the product
15 years of experience, passion we have for our work is a warranty that we will provide you with a high quality product within your deadline. Due to our developed production process we can give you big volumes within short time. Drop us a line and find out.
we supply you with
01

up to date
print technology

02

type of media
advisory

03

meeting the deadline
warranty

04

professional
customer service

Types of application

We are the expert if it comes to floor stickers. Tell us what type of floor surface you wish to applicate your marketing stickers and leave the rest to our team.
Find out about a product

Zanim zamówisz, przeczytaj:

Często klienci zgłaszają się do nas z prośbą o wydruk tego samego produktu co w zeszłym roku, co dwa lata temu. Ba, są nawet tacy, których komunikacja marketingowa w obrębie drukowanych materiałów od lat pozostaje niezmienna. Czy w obecnym dynamicznym świecie to dobra strategia? Odpowiedzcie sobie sami.

Zanim więc zamówisz naklejki czy drukowane materiały POS dla Twojego biznesu zadaj sobie zasadnicze pytanie.

Dlaczego potrzebujesz naklejek reklamowych?

Brak strategii to największy błąd i grzech jaki możecie w tym przypadku popełnić. Naklejki reklamowe mają służyć konkretnemu określonemu celowi. Najlepiej gdy jest on tak określony, że pozwoli Ci łatwo zmierzyć poziom zwrotu z takiej inwestycji. Przemyśl zatem jaką rolę spośród wszystkich działań marketingowych mają odegrać naklejki reklamowe. Gdy odpowiesz sobie na to pytanie to mam kolejne:

Jak chcesz ich użyć?

To oczywiście wypadkowa poprzedniego punktu więc już powinieneś wiedzieć - gdzie mają być umieszczone, w jaki sposób eksponowane, co mają komunikować i czego oczekujesz od klienta gdy odbierze Twój komunikat. Te wszystkie elementy powinny też podpowiedzieć Ci jak zaprojektować naklejkę reklamową. Dobry projekt czyni cuda, więc nie żałuj czasu pracy Twojego zespołu. Prawdopodobnie im więcej czasu poświęcisz na ten etap tym efekt będzie lepszy.


Jeśli potrzebujesz pomocy w odpowiedzi na powyższe pytania lub jeśli potrzebujesz podpowiedzi jak wykorzystać naklejki w Twojej strategii - napisz do nas. Nasze materiały odgrywały swoją rolę w wielu strategiach marketingowych w wielu branżach, dlatego jest wielce prawdopodobne, że nasze rady będą dla Ciebie cenne. 

Nam zależy na tym by drukowane przez nas naklejki czy POS-y spełniały swoją rolę i przynosiły Ci zwrot z tej inwestycji. 

Tymoteusz Kubik
Marketing manager 

Our projects

Firma

Find out about a product

customer service

Opening hours

Monday - Friday 8:00 - 16:00

Today we’re still working through

zapytaj o cenę

Please enter a valid name and surname.
Proszę podać poprawną nazwę firmy.
Please enter a valid email address
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę wybrać rodzaj naklejki.
Proszę podać poprawną szerokość.
Proszę podać poprawną wysokość.
Proszę podać poprawną ilość.
Przelicz