Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Wobbler czyli kiwak.

Spośród całej gamy materiałów POS - point of purchase - (lub zamiennie stosowane POP – point of purchase), których zadaniem jest wciągnięcie klienta w komunikacje z Twoją marką, bardzo dużą i skuteczną grupę stanowią drukowane materiały przypółkowe - shelfstoppery.

Spośród nich jeden z najpopularniejszych to Wobbler - czyli kiwak.

Najprostszy, najtańszy, skuteczny. Dobrze zaprojektowany może nawet być kreatywnym POS-em.

Dlaczego warto go używać?

Najprostszy, ponieważ dzięki zakończeniu z taśmą montażową jest łatwy do montażu na każdej powierzchni. Nieważne więc gdzie Twój produkt leży, wobbler zawsze będzie wystawał z regału i ”kiwając” przyciągał wzrok. To nie konkurencyjny, tylko Twój produkt dostanie uwagę klienta.

 

Najtańszy? Jest relatywnie niedrogi w produkcji, a zważając na jego uniwersalność w montażu można zamówić dużą ilość by wobblery reklamujące Twój produkt pojawiły się na każdej półce bez względu na to czy jest to market dużej sieci czy niewielki sklep na osiedlu. Łatwość aplikacji sprawia, że znacznie przychylniej patrzą na nie właściciele i managerowie mniejszych sklepów.


Uniwersalny? Wykorzystywany najczęściej w branży FMCG, ale sprawdza się w komunikacji marketingowej produktów bankowych, elektronicznych czy telekomunikacyjnych. Ostatnio sięgają po nie również producenci i agencje zajmujące się marketingiem asortymentu sklepów budowlanych. 

Inne zastosowania? Apteki i sklepy z kosmetykami, ale również małe gastronomie.

Używanie małych sprytnych wobblerów zamiast innych drukowanych POS-ów daje wiele przewag. Wobblery są:

  • łatwe do zaprojektowania, nie ma ograniczeń kształtu jakie wobbler może przyjąć,
  • tani w produkcji i łatwy w dystrybucji
  • małe
  • szybkie i proste w montażu i demontażu
  • dobrze współgrają jeśli są elementem złożonej kampanii wykorzystującej również inne nośniki reklamy
  • bardzo żywotne jeśli wydrukowane na PVC

Zanim zamówisz wobblery przeczytaj:

Dlaczego potrzebujesz wobblerów?

Brak strategii to największy błąd i grzech jaki możecie w tym przypadku popełnić. Wobblery czy shelfstoppery mają służyć konkretnemu celowi. Najlepiej gdy jest on tak określony, że pozwoli Ci łatwo zmierzyć poziom zwrotu z takiej inwestycji. Przemyśl zatem jaką rolę spośród wszystkich działań marketingowych mają odegrać Twoje drukowane POS-y. Gdy odpowiesz sobie na to pytanie to mam kolejne:

Jak chcesz ich użyć?

To oczywiście wypadkowa poprzedniego punktu więc już powinieneś wiedzieć - gdzie mają być umieszczone, w jaki sposób eksponowane, co mają komunikować i czego oczekujesz od klienta gdy odbierze Twój komunikat. Te wszystkie elementy powinny też podpowiedzieć Ci jak zaprojektować wobbler lub inny shelfstopper. Dobry projekt czyni cuda, więc nie żałuj czasu pracy Twojego zespołu. Prawdopodobnie im więcej czasu poświęcisz na ten etap tym efekt będzie lepszy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w odpowiedzi na powyższe pytania lub jeśli potrzebujesz podpowiedzi jak wykorzystać naklejki w Twojej strategii - napisz do mnie. Nasze materiały odgrywały swoją rolę w wielu strategiach marketingowych w wielu branżach, dlatego jest wielce prawdopodobne, że nasze rady będą dla Ciebie cenne. 

Nam zależy na tym by drukowane przez nas naklejki czy POS-y spełniały swoją rolę i przynosiły Ci zwrot z tej inwestycji. 

Tymoteusz Kubik
Marketing manager

dot facts • dot facts • dot facts • dot facts •

dot facts • dot facts • dot facts • dot facts •

01
99 % wykonanych zleceń przed czasem
02
30 minut - maksymalny czas odpowiedzi
03
8647 wszystkich wykonanych zleceń
04
11 000 wyklejonych placówek w usłudze wyklejania witryn

Zapytaj o produkt

obsługa klienta

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Dziś pracujemy jeszcze przez

napisz

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.