Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Dlaczego kliencinie chcą naklejek z klejem kropelkowym?

Klej, o którym mowa nie bez powodu nosi nazwę EASY DOT. 

Rozłożenie tego specjalnego kleju w formie kropek sprawia, że folie są bardzo łatwe w naklejaniu i pozycjonowaniu. Można to robić wielokrotnie, a co najważniejsze nie ma obaw, że pod naklejką powstaną tak nielubiane i nieestetyczne pęcherze.

 

„Pani Aniu, ale przez ten klej kropelkowy to nasza grafika nie wygląda estetycznie.”

 

Rzeczywiście druk na folii easy dot dostaje charakterystycznej faktury z tysiącami malutkich kropek. Oglądając je z bliska, można odnieść wrażenie, że wydruk nie jest tak wyraźny. Że nie jest to wydruk wysokiej jakości, z nasyconymi kolorami i wyraźnymi krawędziami druku.

 

Jednak czy klient ogląda je z trzymając w dłoni przed oczami? Zdecydowanie nie.

 

Naklejki na easy dot szczególnie dobrze sprawdzają się przy większych grafikach, gdzie konieczna jest łatwość i szybkość aplikacji. Na przykład na szklanych witrynach sklepów. 

 

Te zazwyczaj są oglądane z większych odległości, co diametralnie zmienia ich obraz. 

 

Easy dot to rozwiązanie nie wymagające zupełnie żadnej wiedzy ani doświadczenia w aplikacji, dlatego z naklejeniem nawet dużej naklejki poradzi sobie każdy. 

 

Dlaczego warto wykorzystywać folie easy dot w marketingu?

Jakość – jest priorytetem Twoim i naszym – żeby uzyskać najlepszą, postaraj się dostarczyć do drukarni pliki w wersji wektorowej. 

 

Kreacja – jeśli nie posiadasz projektu lub chciałbyś skonsultować projekt, to chętnie w tym pomożemy – nasz dział graficzny pracuje regularnie przy projektach największych marek dlatego pomoże złożyć dla Ciebie kreacje na najwyższym poziomie.

Zastosowanie – jeśli przemawiają do Ciebie rozwiązania i zastosowania naklejek easy dot, a nie wiesz jak wykorzystać je w praktyce. Daj nam znać. Wypełnij FORMULARZ KONTAKTOWY - skontaktujemy się z Tobą szybko i skutecznie.


Zapraszam też do naszego przewodnika po naklejkach reklamowych najczęściej wykorzystywanych w marketingu i najczęściej zamawianych u nas przez klientów. Znajdziesz go TU.

Sprawdź

inne naklejki:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.