Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Maty magnetyczne to...

...rodzaj magnesu - naklejki magnetycznej zadrukowanej dowolną grafiką. Przylega do wszystkich powierzchni ferromagnetycznych.

Maty magnetyczne sprawdzają sie jako element POS w sklepach, sieciach sprzedaży czy też w galeriach handlowych. Często wykorzystywane jako błyskawiczny sposób na oznaczenie - obrandowanie floty samochodów firmowych. Może spełniać funkcję tablic informacyjnych. Popularny produkt w branży producentów sprzętu AGD - branding na chłodziarkach, lodówkach czy automatach vendingowych.

Rozwiązanie problemu:

 • błyskawiczne i bezproblemowe „obrandowanie" aut, sprzętu AGD, komunikacja terminowych, cyklicznych akcji promocyjnych - dla dealerów/dystrybutorów/agencji obsługujących marki AGD;
 • maty magnetyczne nie pozostawiają śladów;
 • zasłaniają stare, porysowane metalowe elementy;
 • ultra szybka wymiana przekazu reklamowego, oklein bez konieczności wzywania ekipy monterskiej np. lodówek, chłodziarek - bardzo duża oszczędność czasu;
 • to produkt wielokrotnego użytku

Specyfikacja:

 • szerokość do 120cm
 • druk UV, Latex
 • konfekcjonowane do wygodnych arkuszy lub do kształtu
 • czas ekspozycji nawet do 2-óch lat
 • nie zawiera kleju
 • grubość od 0,2 do 2mm


* Protip: jeśli nie posiadasz podłoża ferromagnetycznego, a chcesz wykorzystać nasze maty magnetyczne w swoim marketingu, wystarczy dowolną powierzchnię wykleić folią magnetyczną z klejem dzięki czemu uzyskasz podłoże magnetyczne.

 

Branding floty

Jednym z trendów ostatnich lat jest wykorzystywanie mat magnetycznych jako szybki branding floty firmowej.

Siła magnesu jest na tyle duża, że mata magnetyczna przylega i trzyma się powierzchni bardzo mocno, nie stwarzając niebezpieczeństwa odpadnięcia podczas jazdy.

W ciągu zaledwie kilku chwil możemy sprawić, że samochód  z pozoru prywatny będzie wyglądał bardzo profesjonalnie i reprezentacyjnie. Oczywiście jeśli będzie czysty :) Tego maty magnetyczne już nie załatwią.

Maty magnetyczne do oznakowania aut firmowych są wykorzystywane nie tylko przez duże firmy. Również te średnie, które posiadają kilka aut stosują to rozwiązanie.

Maty w kinie?

Tak, naszym największym odbiorcą mat magnetycznych jest jedna z sieci multipleksów. Regularnie produkujemy duże serie mat które, są rozsyłane do wszystkich kin w całej Polsce. 

Niestety nie mogę Wam zdradzić więcej szczegółów tej realizacji.

Jeśli natomiast chcecie porozmawiać o możliwościach wykorzystania mat magnetycznych do wsparcia marketingu Twojej firmy - napisz do nas. Umów rozmowę z Anetą, która jest naszym ekspertem w tym temacie. 

Zapytaj o produkt

obsługa klienta

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Dziś pracujemy jeszcze przez

napisz

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.