Cofnij
montaże POSM
6 września, 2010

380 wagonów i 21 stacji Metra

Dzień dobry! Realizujemy wspólny projekt z ZTM Warszawa i potrzebujemy przygotować i zamontować graficzne elementy na stacjach Metra Warszawskiego oraz w wagonach. Czy jesteście Państwo zainteresowani?

 

Naszym zadaniem było przygotowanie materiałów graficznych, konsultacje oraz dobór mediów do druku, produkcja nakładu z zapasem oraz instalacja grafik. Media musiały spełniać wskazane normy oraz posiadać odpowiednie certyfikaty. Przygotowaliśmy plany Metra Warszawskiego w różnych formatach oraz z przeznaczeniem na różne powierzchnie. 

Klient zlecił nam wymianę planów sytuacyjnych na wszystkich stacjach oraz we wszystkich wagonach pociągów metra. Wyzwanie polegało na ograniczonym czasie realizacji. Praca miała odbywać się głównie po zamknięciu stacji metra oraz tylko i wyłącznie w nocy w zajezdni, gdzie zjeżdżają pociągi metra na mycie i konserwację.

Przeprowadziliśmy wizję każdej stacji i każdego wagonu oraz skatalogowaliśmy wymiary. Wyprodukowaliśmy materiały z podziałem na miejsca docelowe. Zostaliśmy przeszkoleni w zajezdni oraz zapoznaliśmy się z przepisami bezpieczeństwa oraz BHP. 

Całość trwała 21 dni – od zgłoszenia, do zakończenia prac. Projekt ten był bardzo ciekawym doświadczeniem. 

Klient był zadowolony z efektów naszej pracy i wracał do nas jeszcze dwukrotnie z podobnymi akcjami.

  • Klient

    Bank Handlowy

  • rok

    2010

  • miejsce

    Warszawa