Projekt Internacjonalizacji

REFERENCJE

Doświadczenie zdobywaliśmy przy realizacji zamówień zarówno dla liderów branżowych, jak i mniejszych marek. Zaufało nam tysiące Klientów, którzy dziś doceniają nas za krótkie terminy realizacji, doskonałą organizację pracy i dbałość o szczegóły.

Naszym priorytetem jest dopasowanie rozwiązań do potrzeb Klientów! Cenimy sobie skuteczne rozwiązania – takie, które pozwolą na osiągnięcie wytyczonych celów. Sprawdź, co na nasz temat napisali nasi partnerzy.

opinie naszych KLIENTÓW

Fachowość, rzetelność i sposób pracy firmy dotMedia zasługują na najlepsze rekomendacje jej przyszłym klientom. Zlecam im kolejne realizacje, ponieważ mam pewność, że kupuję wartości które się dla mnie liczą: terminowość, jakość, punktualność. MONIKA NOWAK

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Pink Pepper Media Sp. z o.o.

Serdecznie polecamy usługi firmy dotMedia w zakresie projektowania, doboru mediów i wykonania różnego rodzaju materiałów reklamowych. W trakcie naszej ponad rocznej współpracy zrealizowaliśmy wspólnie kilkaset zleceń między innymi na: wyklejki na witryny, naklejki podłogowe, szyldy i tablice, bannery, naklejki magnetyczne, wyklejki na samochody, montaże na terenie całej Polski.

KAROLINA AKSAMIT

Tikkurila Group

Serdecznie polecamy usługi firmy dotMedia Sp.j. w zakresie projektowania, doboru mediów i wykonania różnego rodzaju materiałów.
Wielomiesięczna współpraca wskazuje na wysokie kwalifikacje i umiejętności pracowników tej firmy. Potwierdzamy, że wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo.

IGA FUSS

Biogened

Pragniemy Państwu polecić usługi firmy dotMedia w zakresie projektowania, doboru mediów i wykonania reklam różnego rodzaju. Przy kolejnych produkcjach na pewno skorzystamy z usług firmy dotMedia.

TOMASZ STAŃKOWSKI

Agencja Reklamowa No Limits Polska

Wykonane przez tę firmę reklamy są estetyczne i trwałe. Potwierdzamy, że wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. Wybór firmy dotMedia do realizacji naszego przedsięwzięcia był słuszny.

TOMASZ WYPYCH

J. Bayer Production

Wielomiesięczna współpraca przy kampanii druku i oklejania folii w salonach HONDY na terenie całego kraju wskazuje na wysokie kwalifikacje oraz umiejętności pracowników tej firmy. Potwierdzamy, że wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo.

MONIKA WYSOCKA

Agencja Reklamowa s4

Dziękujemy za wykonane zlecenie – jesteśmy zadowoleni z jakości, obsługi oraz ceny produktu – naklejek podłogowych. Polecamy firmę dotMedia i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

TOMASZ MARTYKA

Zakłady Chemiczne ORGANIKA AZOT SA

Polecamy Drukarnię Wielkoformatową dotMedia Tomasz Czelej z Kraśnika, jako rzetelnego wykonawcę reklam, których jakość i precyzja wykonania zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

ELŻBIETA STUDZIŃSKA

My Warsaw Residence

Firma dotMedia Tomasz Czelej Spółka Jawna wykonała dla Autoliv Poland Sp. z o. o. naklejki chodnikowe na specjalne zamówienie. Naklejki oraz klej zostały dostosowane do naszej nietypowej posadzki oraz warunków panujących na hali produkcyjnej. Firma dotMedia pozostawała z nami w ciągłym kontakcie co bardzo ułatwiło realizację zlecenia. Świadczone usługi cechował wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania co stało się gwarancją rzetelnie wykonanych produktów, które są w pełni zgodne z naszymi oczekiwaniami.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić dotMedia jako profesjonalnego i zaufanego partnera.

AUTOLIV POLAND SP. Z O. O.

Autoliv

Współpracuję z dotMedia już kilka lat i jestem pełen uznania dla pełnego profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń, jakość wydruku oraz pełny profesjonalizm osób reprezentujących firmę, w szczególności Pani Katarzyna Dudek i Pana Grzegorza Oszusta.

Fachowość, przyjazna atmosfera, możliwości i sposób pracy firmy dotMedia zasługują na najlepsze rekomendacje jej przyszłym klientom. Zamawiając u nich mam pewność, że kupuję wartości, które się dla mnie liczą: terminowość, jakość, punktualność, szybkość. Dziękuję za dotychczasowe wykonane zlecenia wierząc, że kolejne będą tak samo realizowane z zachowaniem wysokiej klasy obsługi.

MACIEJ OSIŃSKI

Operations Manager, in-Store Media Polska

Elastyczność działania i wysoki poziom obsługi Klienta stawia Drukarnię Wielkoformatową dotMedia Tomasz Czelej w gronie najlepszych firm na rynku druku wielkoformatowego w Polsce.

BEATA JANKOWSKA

OOH magazine

Firma ta wykonała dla nas materiały reklamowe i ekspozycje do punktów sprzedaży. Zlecenia były zawsze wykonane w terminie i z zachowaniem wysokiej jakości, a obsługa na etapie przed i posprzedażowym miła i kompetentna.

EDYTA BILSKA

Cisowianka

Jestem pełen uznania dla pełnego profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń oraz jakość wydruku. Fachowość, przyjazna atmosfera, możliwości i sposób pracy firmy dotMedia zasługują na najlepsze rekomendacje jej przyszłym Klientom.

TOMASZ GODZISZ

Gzella sp. z o.o.

Pracownicy dotMedia posiadają gruntowną wiedzę dotyczącą produkcji reklam i wieloletnie doświadczenie. Zawsze wykonują zlecenia w terminie i dbają o wysoką jakość reklam.

EWELINA JABŁOŃSKA

Touchpoints Media Group sp. z o.o.

Zlecenia zawsze wykonywane były terminowo i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Ta wieloletnia współpraca wskazuje na wysokie umiejętności pracowników tej firmy okazywane poprzez indywidualne podejście do klienta oraz każdego zlecenia.

KATARZYNA JAROSZ

Vena Art sp. z o.o.

Współpracujemy z dotMedia w zakresie obsługi marketingowej (projekty, kreacja, DTP, produkcja, montaż). Błyskawiczne działanie, wysoka jakość i oferta dopasowana do naszych potrzeb to najlepsza wizytówka tej firmy! Rekomendujemy dotMedia, jako solidnego partnera w biznesie i bardzo rzetelną firmę.

ADAM KOPICZKO

Autofederacja

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Produkcja oraz montaże są najwyższej jakości. Prace zawsze realizowane są w terminie. To co najbardziej mnie urzekło w firmie, to niebywała elastyczność względem Klienta.

LESZEK NAJDA

Wema Art

Firma dotMedia jest godnym zaufania naszym partnerem w zakresie obsługi poligraficznej. Firmę dotMedia cechuje wysoka jakość produktu, dogodne, dopasowane do naszych potrzeb wydawniczych terminy i konkurencyjne ceny. Klient traktowany jest bardzo profesjonalnie. Polecamy firmę dotMedia jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, zapewniających stałą współpracę i rozwój swoich partnerów.

CEZARY T. KLETLIŃSKI

Cenega

Z firmą dotMedia współpracujemy w zakresie produkcji różnorodnych materiałów promocyjnych, min. zakładek, naklejek, wydruków grafik na PCV. Wszystkie zlecenia realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Bardzo sympatyczne i rzetelne doradztwo sprawia, że nasza współpraca na pewno będzie kontynuowana. Pragniemy polecić Drukarnię dotMedia jako solidnego i profesjonalnego partnera.

URSZULA SŁONECKA

Fabryka Słów

Drukarnia dotMedia z pewnością należy do firm, które na pierwszym miejscu stawiają jakość i użyteczność oferowanych produktów. Z ogromną dbałością dostosowali swoją ofertę do naszych indywidualnych potrzeb, a wszystko po to by w pełni zaspokoić wyrażone oczekiwania – wyjście poza tradycyjne schematy nie stanowiło dla nich żadnego problemu.

MAŁGORZATA DOMINIAK

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Drukarnia dotMedia jest specjalistą w dziedzinie reklamy wielkoformatowej i nie tylko. Realizując zlecenia daje dowód odpowiedzialnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Jest bardzo kreatywna i w trafny sposób odczytuje wizje oraz potrzeby klienta. Ponadto często wychodzi z własną inicjatywą, doradzając zmiany w projektach, aby reklamy były bardziej przekonujące i zauważalne.

ZBIGNIEW NOWAKOWSKI

Charterhouse

Oceniam, że wybór firmy dotMedia jako partnera do stałej współpracy był słuszny. Polecam wszystkim jej usługi.

Agnieszka Balicka – Gębka

Firma wykazała się wysokim poziomem świadczonych usług, rzetelnością i terminowością wykonania zlecenia oraz zindywidualizowanym podejściem do Klienta. Efekty spełniają nasze wymagania. Możemy polecić firmę dotMedia jako profesjonalnego wykonawcę usług drukarskich.

BEATA NURKAN

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Firmę wyróżnia fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do wszystkich zleceń i bardzo sympatyczna współpraca na każdym etapie realizacji. Polecamy firmę dotMedia jako sprawdzonego i zaufanego Partnera.

MAREK ISMER

Inpost sp. z o. o.