Projekt Internacjonalizacji
dotMedia » praca » SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Lokalizacja: Kraśnik

opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku pozyskuje oraz obsługuje klientów firmy. Wykonuje kalkulacje cenowe, przyjmuje i obsługuje zlecenia klientów oraz utrzymuje z nimi pozytywne relacje. Dba jednocześnie o wyniki i wskaźniki sprzedażowe firmy. Stale podnosi swoje kompetencje w zakresie obsługi klienta.

Twoje zadania:

– koordynowanie i obsługa zamówień, bieżące wsparcie klientów
– pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
– reprezentowanie firmy na targach i konferencjach
– przygotowywanie ofert, prowadzenie spotkań i kontakt telefoniczny z klientami

– posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w firmie usługowej, produkcyjnej lub handlowej na stanowisku związanym z obsługą klienta lub/i sprzedażą
– potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę
– nie masz bariery w rozmowach z ludźmi, potrafisz skutecznie prowadzić rozmowę z partnerem biznesowym
– mówisz płynnie po angielsku i/lub niemiecku
– potrafisz biegle posługiwać się narzędziami: excell i powerpoint
– lubisz sprzedawać, dużo się uśmiechasz, lubisz pracę z ludźmi i cenisz sobie radość
– posiadasz prawo jazdy kat.B

w zamian oferujemy:

dogodne warunki zatrudnienia:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
– atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
– możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży
– ubezpieczenie grupowe

jak aplikować?

Jeśli jesteś taką właśnie osobą jaką opisaliśmy powyżej i chcesz kontynuować swoją karierę u nas, aplikuj do nas:

– wypełnij niniejszy formularz lub wyślij swoje CV na adres praca@dotmedia.pl>
– w temacie maila napisz na jakie stanowisko aplikujesz
– dołącz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby tej rekrutacji, np:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dotMedia Tomasz Czelej Sp.j. z siedzibą w Kraśniku (adres: ul.Przemysłowa 21, 23-200 Kraśnik) w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej rekrutacji”.

Informujemy, że bez Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Dołącz CV