Projekt Internacjonalizacji
dotMedia » praca » Specjalista ds. Eksportu (Niemcy)

SPECJALISTA ds. Eksportu

Miejsce pracy: Kraśnik

opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku obsługuje klientów Spółki, głównie z Niemiec i Wysp Brytyjskich. Wykonuje kalkulacje cenowe, przyjmuje i obsługuje zlecenia klientów oraz utrzymuje z nimi pozytywne relacje. Dba jednocześnie o wyniki i wskaźniki sprzedażowe Spółki. Stale podnosi swoje kompetencje w zakresie obsługi klienta.

Twoje obowiązki

– koordynowanie i obsługa zamówień
– doradztwo materiałowe oraz bieżące wsparcie dla klientów
– obsługa klientów dbając o pozytywne relacje
– sprzedaż produktów i usług Spółki
– udział w targach i konferencjach
– praca nad wspólnym celem w zgranym zespole

– biegle posługujesz się językiem angielskim bądź niemieckim
– masz minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B (preferowana branża poligraficzna, marketingowa)
– potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę
– ważne są dla Ciebie sukcesy w sprzedaży i chcesz się rozwijać
– jesteś zaangażowany i zdeterminowany w działaniu oraz silnie nastawiony na realizację celu
– uwielbiasz sprzedawać i sprawia Ci to radość
– lubisz pracę z ludźmi, dbasz o relacje i dużo się uśmiechasz
– jesteś aktywny w social mediach
– posiadasz prawo jazdy kat.B

zapewniamy

– umowę o pracę lub B2B (preferujemy)
– stała podstawa wynagrodzenia + wysokie prowizje za wyniki
– możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży
– narzędzia pracy: MacBook & smartfon
– ubezpieczenie grupowe
– dobrą kawę, świetną atmosferę i dobrą energię

jak aplikować?

Jeśli widzisz siebie w naszym zespole, wyślij nam swoje CV na adres praca (małpa) dotmedia.pl, koniecznie dopisując w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dotMedia Tomasz Czelej Spółka Jawna z siedzibą w Kraśniku przy ulicy Przemysłowej 21, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że administratorem danych jest dotMedia Tomasz Czelej Spółka Jawna z siedzibą w Kraśniku przy ulicy Przemysłowej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje szybko się o tym dowiesz 🙂

Dołącz CV