HP Latex
dotMedia » praca » Business Development Manager (Wielka Brytania)

BUSINESS Development Manager (Wielka Brytania)

Miejsce pracy: Kraśnik, możliwość pracy zdalnej

opis stanowiska

Business Development Manager reprezentuje nas w bezpośrednich kontaktach z klientami. Skupia się głównie na pozyskiwaniu nowych klientów. Współpracuje z Działem Obsługi Klienta w zakresie przygotowania kalkulacji cenowych. Dba jednocześnie o wyniki i wskaźniki sprzedażowe. Stale podnosi swoje kompetencje w zakresie obsługi klienta.

Twoje zadania

– pozyskiwanie nowych klientów
– przygotowywanie ofert, spotkania z klientami oraz negocjowanie warunków sprzedaży
– koordynowanie i obsługa zamówień, bieżące wsparcie dla klientów
– udział w targach i konferencjach
– monitoring działań konkurencji
– praca nad wspólnym celem w oparciu o CRM

wartości, które wyznajemy

radość – spełnienie zawodowe, uśmiechy na twarzach naszych Klientów sprawiają, że naprawdę lubimy swoją pracę
rozwój – inwestujemy w rozwój osobisty naszego zespołu, dzięki czemu doskonalimy każdą dziedzinę naszej działalności
pasja – zamiłowanie do tego, czym się zajmujemy pozwala w pełni zaangażować się w pracę na rzecz zaspokojenia potrzeb i satysfakcji naszych partnerów biznesowych
wiarygodność – dotrzymujemy terminów i wywiązujemy się ze swoich zobowiązań co potwierdzają nasze referencje
Ponadto stawiamy na pracę zespołową oraz partnerstwo, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo własne i naszych klientów.

– biegle posługujesz się językiem angielskim – warunek konieczny
– masz udokumentowane i poparte sukcesami kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża poligraficzna, marketingowa)
– mieszkałeś kilka lat w Wielkiej Brytanii, wróciłeś do Polski i szukasz nowych wyzwań, znasz środowisko biznesowe oraz poznałeś brytyjską kulturę
– jesteś osobą energiczną z pozytywną energią
– potrafisz bardzo dobrze zorganizować swoją pracę
– uwielbiasz sprzedawać i sprawia Ci to radość
– lubisz pracę z ludźmi, dbasz o relacje i dużo się uśmiechasz
– jesteś aktywny w social mediach
– posiadasz prawo jazdy kat.B

zapewniamy

– umowę B2B oraz długoterminową współpracę
– bardzo wysoką prowizję za wynik
– możliwość rozwoju kompetencji w obszarze sprzedaży
– wsparcie doświadczonego i sympatycznego zespołu
– świetną atmosferę i dobrą energię

jak aplikować?

Jeśli widzisz siebie w naszym zespole, wyślij nam swoje CV na adres praca (małpa) dotmedia.pl, koniecznie dopisując w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dotMedia Tomasz Czelej Spółka Jawna z siedzibą w Kraśniku przy ulicy Przemysłowej 21, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że administratorem danych jest dotMedia Tomasz Czelej Spółka Jawna z siedzibą w Kraśniku przy ulicy Przemysłowej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje szybko się o tym dowiesz 🙂

Dołącz CV