Projekt Internacjonalizacji
dotMedia » portfolio » branding biur

UNILEVER Polska

Szeroki portfel produktów firmy Unilever daje ogrom możliwości tworzenia ciekawych i inspirujących wnętrz. Każda z marek należących w skład Unilever przedstawiona została w charakterystyczny dla siebie sposób jednak wszystkie grafiki są ze sobą spójne. Realizacja na 4 piętrach biurowca składała się z dostosowania pięknych grafik, ich produkcji oraz montażu. Taka realizacja to dla nas sama przyjemność.

VOLVO Polska

Jesteśmy pewni, że wnętrza biurowca Volvo Polska zapadają w pamięć każdemu odwiedzającemu. Tabliczki przy drzwiach, oklejone szafy, “tablice” suchościeralne wkomponowane w grafikę i ścianki działowe – wszystko spójne ze światem motoryzacji, wartościami marki i jej systemem identyfikacji wizualnej. Realizacja z wykorzystaniem różnych materiałów dobranych do podłoża tak, by uzyskać jak najlepszy efekt i jak największą wytrzymałość.

Lionbridge

Lionbridge to największa na świecie spółka świadcząca profesjonalne usługi tłumaczeniowo-lokalizacyjne. Wnętrza polskiej placówki Lionbridge niewątpliwie budzą skojarzenia z nowoczesnością, innowacyjnością i złożonością zadań. Główny hol wejściowy zdobi mapa obrazująca placówki firmy na całym świecie. Cały branding jest utrzymany w kolorach marki, a dodatkowe zdobienia specjalne dodają wnętrzom elegancji.