HP Latex
dotMedia » testimonials


TESTIMONIALS

We have years of experience and implementation of projects for many small brands as well as sector leaders. We have gained the trust of thousands of customers, who appreciate us for our short lead time, the excellent organisation of our work and our focus on details..

What’s more, matching solutions to your needs is our priority! We value effective solutions that help you reach your goals. Read what our partners wrote about us.

our Clients OPINIONS

Serdecznie polecamy usługi firmy dotMedia w zakresie projektowania, doboru mediów i wykonania różnego rodzaju materiałów reklamowych. W trakcie naszej ponad rocznej współpracy zrealizowaliśmy wspólnie kilkaset zleceń między innymi na: wyklejki na witryny, naklejki podłogowe, szyldy i tablice, bannery, naklejki magnetyczne, wyklejki na samochody, montaże na terenie całej Polski.

KAROLINA AKSAMIT

Tikkurila Group

Serdecznie polecamy usługi firmy dotMedia Sp.j. w zakresie projektowania, doboru mediów i wykonania różnego rodzaju materiałów.
Wielomiesięczna współpraca wskazuje na wysokie kwalifikacje i umiejętności pracowników tej firmy. Potwierdzamy, że wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo.

IGA FUSS

Biogened

Pragniemy Państwu polecić usługi firmy dotMedia w zakresie projektowania, doboru mediów i wykonania reklam różnego rodzaju. Przy kolejnych produkcjach na pewno skorzystamy z usług firmy dotMedia.

TOMASZ STAŃKOWSKI

Agencja Reklamowa No Limits Polska

Wykonane przez tę firmę reklamy są estetyczne i trwałe. Potwierdzamy, że wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. Wybór firmy dotMedia do realizacji naszego przedsięwzięcia był słuszny.

TOMASZ WYPYCH

J. Bayer Production

Wielomiesięczna współpraca przy kampanii druku i oklejania folii w salonach HONDY na terenie całego kraju wskazuje na wysokie kwalifikacje oraz umiejętności pracowników tej firmy. Potwierdzamy, że wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo.

MONIKA WYSOCKA

Agencja Reklamowa s4

Dziękujemy za wykonane zlecenie – jesteśmy zadowoleni z jakości, obsługi oraz ceny produktu – naklejek podłogowych. Polecamy firmę dotMedia i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

TOMASZ MARTYKA

Zakłady Chemiczne ORGANIKA AZOT SA

Polecamy Drukarnię Wielkoformatową dotMedia Tomasz Czelej z Kraśnika, jako rzetelnego wykonawcę reklam, których jakość i precyzja wykonania zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

ELŻBIETA STUDZIŃSKA

My Warsaw Residence

Firma dotMedia Tomasz Czelej Spółka Jawna wykonała dla Autoliv Poland Sp. z o. o. naklejki chodnikowe na specjalne zamówienie. Naklejki oraz klej zostały dostosowane do naszej nietypowej posadzki oraz warunków panujących na hali produkcyjnej. Firma dotMedia pozostawała z nami w ciągłym kontakcie co bardzo ułatwiło realizację zlecenia. Świadczone usługi cechował wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania co stało się gwarancją rzetelnie wykonanych produktów, które są w pełni zgodne z naszymi oczekiwaniami.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić dotMedia jako profesjonalnego i zaufanego partnera.

AUTOLIV POLAND SP. Z O. O.

Autovil

Elastyczność działania i wysoki poziom obsługi Klienta stawia Drukarnię Wielkoformatową dotMedia Tomasz Czelej w gronie najlepszych firm na rynku druku wielkoformatowego w Polsce.

BEATA JANKOWSKA

OOH magazine

Firma ta wykonała dla nas materiały reklamowe i ekspozycje do punktów sprzedaży. Zlecenia były zawsze wykonane w terminie i z zachowaniem wysokiej jakości, a obsługa na etapie przed i posprzedażowym miła i kompetentna.

EDYTA BILSKA

Cisowianka

Jestem pełen uznania dla pełnego profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przede wszystkim szybkość realizacji zleceń oraz jakość wydruku. Fachowość, przyjazna atmosfera, możliwości i sposób pracy firmy dotMedia zasługują na najlepsze rekomendacje jej przyszłym Klientom.

TOMASZ GODZISZ

Gzella sp. z o.o.

Pracownicy dotMedia posiadają gruntowną wiedzę dotyczącą produkcji reklam i wieloletnie doświadczenie. Zawsze wykonują zlecenia w terminie i dbają o wysoką jakość reklam.

EWELINA JABŁOŃSKA

Touchpoints Media Group sp. z o.o.

Zlecenia zawsze wykonywano terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Wybór firmy dotMedia do produkcji materiałów reklamowych był słuszny, dlatego bazując na wzajemnych relacjach rekomendujemy jej usługi.

ANDRZEJ JACHIM

Vena Art sp. z o.o.

Współpracujemy z dotMedia w zakresie obsługi marketingowej (projekty, kreacja, DTP, produkcja, montaż). Błyskawiczne działanie, wysoka jakość i oferta dopasowana do naszych potrzeb to najlepsza wizytówka tej firmy! Rekomendujemy dotMedia, jako solidnego partnera w biznesie i bardzo rzetelną firmę.

ADAM KOPICZKO

Autofederacja

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Produkcja oraz montaże są najwyższej jakości. Prace zawsze realizowane są w terminie. To co najbardziej mnie urzekło w firmie, to niebywała elastyczność względem Klienta.

LESZEK NAJDA

Wema Art

Firma dotMedia jest godnym zaufania naszym partnerem w zakresie obsługi poligraficznej. Firmę dotMedia cechuje wysoka jakość produktu, dogodne, dopasowane do naszych potrzeb wydawniczych terminy i konkurencyjne ceny. Klient traktowany jest bardzo profesjonalnie. Polecamy firmę dotMedia jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, zapewniających stałą współpracę i rozwój swoich partnerów.

CEZARY T. KLETLIŃSKI

Cenega

Z firmą dotMedia współpracujemy w zakresie produkcji różnorodnych materiałów promocyjnych, min. zakładek, naklejek, wydruków grafik na PCV. Wszystkie zlecenia realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Bardzo sympatyczne i rzetelne doradztwo sprawia, że nasza współpraca na pewno będzie kontynuowana. Pragniemy polecić Drukarnię dotMedia jako solidnego i profesjonalnego partnera.

URSZULA SŁONECKA

Fabryka Słów

Drukarnia dotMedia z pewnością należy do firm, które na pierwszym miejscu stawiają jakość i użyteczność oferowanych produktów. Z ogromną dbałością dostosowali swoją ofertę do naszych indywidualnych potrzeb, a wszystko po to by w pełni zaspokoić wyrażone oczekiwania – wyjście poza tradycyjne schematy nie stanowiło dla nich żadnego problemu.

MAŁGORZATA DOMINIAK

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Drukarnia dotMedia jest specjalistą w dziedzinie reklamy wielkoformatowej i nie tylko. Realizując zlecenia daje dowód odpowiedzialnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Jest bardzo kreatywna i w trafny sposób odczytuje wizje oraz potrzeby klienta. Ponadto często wychodzi z własną inicjatywą, doradzając zmiany w projektach, aby reklamy były bardziej przekonujące i zauważalne.

ZBIGNIEW NOWAKOWSKI

Charterhouse

Oceniam, że wybór firmy dotMedia jako partnera do stałej współpracy był słuszny. Polecam wszystkim jej usługi.

Agnieszka Balicka – Gębka

Firma wykazała się wysokim poziomem świadczonych usług, rzetelnością i terminowością wykonania zlecenia oraz zindywidualizowanym podejściem do Klienta. Efekty spełniają nasze wymagania. Możemy polecić firmę dotMedia jako profesjonalnego wykonawcę usług drukarskich.

BEATA NURKAN

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Firmę wyróżnia fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do wszystkich zleceń i bardzo sympatyczna współpraca na każdym etapie realizacji. Polecamy firmę dotMedia jako sprawdzonego i zaufanego Partnera.

MAREK ISMER

Inpost sp. z o. o.