You are invited to subscribe to our newsletter. When we send it, we do not abuse your trust and we do not bombard you with undeliverable content. We do our best and thank you for your subscription.
Please enter a valid name and surname.
Please enter a valid email address

Maty magnetyczne to...

...rodzaj magnesu - naklejki magnetycznej zadrukowanej dowolną grafiką. Przylega do wszystkich powierzchni ferromagnetycznych.

Maty magnetyczne sprawdzają sie jako element POS w sklepach, sieciach sprzedaży czy też w galeriach handlowych. Często wykorzystywane jako błyskawiczny sposób na oznaczenie - obrandowanie floty samochodów firmowych. Może spełniać funkcję tablic informacyjnych. Popularny produkt w branży producentów sprzętu AGD - branding na chłodziarkach, lodówkach czy automatach vendingowych.

Rozwiązanie problemu:

 • błyskawiczne i bezproblemowe „obrandowanie" aut, sprzętu AGD, komunikacja terminowych, cyklicznych akcji promocyjnych - dla dealerów/dystrybutorów/agencji obsługujących marki AGD;
 • maty magnetyczne nie pozostawiają śladów;
 • zasłaniają stare, porysowane metalowe elementy;
 • ultra szybka wymiana przekazu reklamowego, oklein bez konieczności wzywania ekipy monterskiej np. lodówek, chłodziarek - bardzo duża oszczędność czasu;
 • to produkt wielokrotnego użytku

Specyfikacja:

 • szerokość do 120cm
 • druk UV, Latex
 • konfekcjonowane do wygodnych arkuszy lub do kształtu
 • czas ekspozycji nawet do 2-óch lat
 • nie zawiera kleju
 • grubość od 0,2 do 2mm


* Protip: jeśli nie posiadasz podłoża ferromagnetycznego, a chcesz wykorzystać nasze maty magnetyczne w swoim marketingu, wystarczy dowolną powierzchnię wykleić folią magnetyczną z klejem dzięki czemu uzyskasz podłoże magnetyczne.

 

Branding floty

Jednym z trendów ostatnich lat jest wykorzystywanie mat magnetycznych jako szybki branding floty firmowej.

Siła magnesu jest na tyle duża, że mata magnetyczna przylega i trzyma się powierzchni bardzo mocno, nie stwarzając niebezpieczeństwa odpadnięcia podczas jazdy.

W ciągu zaledwie kilku chwil możemy sprawić, że samochód  z pozoru prywatny będzie wyglądał bardzo profesjonalnie i reprezentacyjnie. Oczywiście jeśli będzie czysty :) Tego maty magnetyczne już nie załatwią.

Maty magnetyczne do oznakowania aut firmowych są wykorzystywane nie tylko przez duże firmy. Również te średnie, które posiadają kilka aut stosują to rozwiązanie.

Maty w kinie?

Tak, naszym największym odbiorcą mat magnetycznych jest jedna z sieci multipleksów. Regularnie produkujemy duże serie mat które, są rozsyłane do wszystkich kin w całej Polsce. 

Niestety nie mogę Wam zdradzić więcej szczegółów tej realizacji.

Jeśli natomiast chcecie porozmawiać o możliwościach wykorzystania mat magnetycznych do wsparcia marketingu Twojej firmy - napisz do nas. Umów rozmowę z Anetą, która jest naszym ekspertem w tym temacie. 

Find out about a product

customer service

Opening hours

Monday - Friday 8:00 - 16:00

Today we’re still working through

write

Please enter a valid name and surname.
Please enter a valid email address
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta