Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Please enter a valid name and surname.
Please enter a valid email address

Prasówka Kwiecień '21

Macie takiego znajomego, który co rusz podsyła Wam ciekawe i inspirujące linki? Jeśli nie, to chętnie ja nim zostanę. Co miesiąc w naszej prasówce wrzucam linki do artykułów, które mnie czegoś nauczyły i były wartościowe. Na koniec jedno narzędzie, które pokochacie.

Oto zestawienie z Kwietnia:


1. Co cenią teraz pracownicy?
Po raz pierwszy w historii badań pracownicy zaczęli cenić elastyczność modelu pracy ponad wysokość wynagrodzenia - 72% do 69%.  Jeśli więc macie ambicie być przedsiębiorstwem nowoczesnym i odpowiadającym na najważniejsze potrzeby pracowników w erze post-pandemicznej ten artykuł musicie przeczytać.

LINK

 

2. Reklama B2B na Facebooku nie ma sensu?
To jeden z bardziej popularnych mitów krążących wśród osób z kadry kierowniczej w kraju.  Artur Jabłoński - jeden z krajowych ekspertów of Facebookowych adsów wyjaśnia czy warto i dlaczego warto.

LINK

 

3. Coraz większe budżety marketingowe pójdą w błoto?
Jaki powinien być marketing w tym roku? Krótki i bardzo konkretnie.

LINK

 

4. 10 najlepszych POS-ów wg LinkedIn 

 Robert Sieńko to spec od POS-ów jakich mało w naszym kraju.  Zobaczcie jego podsumowanie 10 najlepszych POS-ów wg LinkedIn. A dlaczego podsumowanie jest wartościowe? Oddam głos autorowi:

„Nie jest ten ranking wynikiem mojego „widzimisię” tylko podsumowaniem ocen braci marketingowej zebranej na największym na świecie biznesowym portalu społecznościowym”

LINK

 

5. 21 x WOW
 Macie czas żeby 21 razy powiedzieć WOW i zastanowić się nad projektami marketingowymi wychodzącymi spod rąk Waszych grafików. Przeczytajcie, a później wyślijcie to do działu graficznego. 

LINK
 

6.  Ekologia w firmach?
Niedawno przypadał kolejny dzień ziemi. Dla mnie wprowadzanie w firmie polityki pro-ekologicznej jest dowodem na wysoki poziom organizacji i szerokie horyzonty kadry zarządzającej. Czy wkrótce i dotMedia będzie mogłą się pochwalić swoimi krokami w tym kierunku?  Śledźcie nas na bieżąco.

 

LINK I - Jakie firmy w Polsce są eko?

LINK II  - Dlaczego firmy powinny dbać o środowisko?

LINK III - Pięć strategii na wprowadzenie oszczędności wody w przedsiębiorstwie


 

7. Czy dobrze zaprojektowane i obrandowane biuro może pomóc zatrudniać Ci najlepszych z branży?
Ten czynnik odgrywa coraz istotniejszą rolę zarówno w rekrutacji nowych jak i dbanie o satysfakcje z pracy Waszego obecnego zespołu. 


LINK

 

8. MIRO 
Na koniec chcę Wam polecić jedno z moich ulubionych narzędzi – to Miro – software online służący do współpracy w zespołach i między zespołami. Mapy myśli, przepływy, procesy? Wszystko w sposób bardzo estetyczny prosty i łatwy.

LINK
 

Na koniec zaproszę Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękujac tym samym za Twój zapis.  Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz przycisk.

 

A jeśli wystarczy Ci nasz blog to zafollowuj nas w social mediach - tam szybko informujemy o nowych treściach na blogu.

 

FB lub LinkedIn

 

Dziękuję za Twoją uwagę.