Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Please enter a valid name and surname.
Please enter a valid email address

Dlaczego klienci nie chcą naklejek z klejem kropelkowym?

Klej, o którym mowa nie bez powodu nosi nazwę EASY DOT. 

Rozłożenie tego specjalnego kleju w formie kropek sprawia, że folie są bardzo łatwe w naklejaniu i pozycjonowaniu. Można to robić wielokrotnie, a co najważniejsze nie ma obaw, że pod naklejką powstaną tak nielubiane i nieestetyczne pęcherze.

 

„Pani Aniu, ale przez ten klej kropelkowy to nasza grafika nie wygląda estetycznie.”

 

Rzeczywiście druk na folii easy dot dostaje charakterystycznej faktury z tysiącami malutkich kropek. Oglądając je z bliska można odnieść wrażenie, że wydruk nie jest tak wyraźny, że nie jest to wydruk wysokiej jakości. Z nasyconymi kolorami i wyraźnymi krawędziami druku.

 

Jednak czy klient ogląda je z takiej samej odległości?

 

Naklejki na easy dot szczególnie dobrze sprawdzają się przy większych grafikach, gdzie konieczna jest łatwość i szybkość aplikacji. Na przykład na szklanych witrynach sklepów. 

 

Te zazwyczaj są oglądane z większych odległości co diametralnie zmienia ich obraz. 

 

Easy dot to rozwiązanie nie wymagające zupełnie żadnej wiedzy ani doświadczenia w aplikacji, dlatego z naklejeniem nawet dużej naklejki poradzi sobie każdy. 

 

 

Jakość – jest priorytetem Twoim i naszym – żeby uzyskać najlepszą postaraj się dostarczyć do drukarni pliki w wersji wektorowej. 

 

Kreacja – jeśli nie posiadasz projektu lub chciałbyś skonsultować projekt to chętnie w tym pomożemy – nasz dział graficzny pracuje regularnie przy projektach największych marek dlatego 

 

Zastosowanie – jeśli przemawiają do Ciebie rozwiązania i zastosowania naklejek easy dot, a nie wiesz jak wykorzystać je w praktyce. Daj nam znać.

 

 

Folia z klejem kropelkowym

Sprawdź

inne naklejki: