Zapraszam Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Bitte geben Sie einen gültigen Vor- und Nachnamen ein.
Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

Referenzen

Da wir Bestellungen sowohl für Branchenführer als auch für kleinere Marken durchgeführt haben, haben wir all verschiedenartige Erfahrungen gesammelt. Tausende Kunden haben uns ihr Vertrauen geschenkt und schätzen unsere schnelle Reaktionszeit, das hervorragende Arbeitsmanagement und die Liebe zum Detail.

Kunden-Referenzen

Firma dotMedia jest naszym partnerem od trzech lat. Zrealizowaliśmy w tym okresie 27 wspólnych projektów, które obejmowały szeroko pojęty branding biur. Doradztwo, tworzenie elementów graficznych zgodnych z DNA naszej marki zawsze spotykało się z akceptacją. Wyraziste grafiki ścienne, użytkowe tablice szklane i wiele innych elementów zamontowanych w naszych biurach wprowadziło u naszych pracowników pozytywne emocje.
Zespół dotMedia wykazywał się wielokrotnie kreatywnością. Na bazie rozpoznania i szczegółowego wywiadu potrafił zaproponować nam szereg produktów, które nierzadko rozszerzały nasze spojrzenie na realizowany wspólnie projekt.

ELŻBIETA DULBIŃSKA

Kierownik ds. Administracji

DHL

Firma dotMedia wykonała dla nas nowoczesny branding naszego odremontowanego biura. Na każdym etapie: projektowania, produkcji materiałów oraz montażu, kontakt z firmą przebiegał sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanego efektu, jakości użytych materiałów i terminowości firmy. 

MARCIN HABZDA

General Manager

TP-Vision Polska

Po kilku latach współpracy jestem pełen uznania dla profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług.  Na szczególne wyróżnienie zasługuje przede wszystkim szybkość realizacj zleceń, jakość wydruku oraz pełny profesjonalizm osób reprezentujących firmę, wsszczególności pani Katarzyny Dudek oraz Pana Grzegorza Oszusta.

MACIEJ OSIŃSKI

Operations Manager

in-Store Media Polska

Dziękujemy firmie dotMedia za wzorową współpracę oraz sumienne podejście do wykonywanych obowiązków. Bogate doświadczenie i umiejętności prezentowane przez pracowników dotMedia pozwoliły na zrealizowanie zakładanych celów. Bez wątpienia w przypadku kolejnych zadań zwrócimy się z nimi do dotMedia.

 

Henryk Niemiec

Dyrektor Marketingu

Serafin Maszyny

Fachowość, rzetelność i sposób pracy firmy dotMedia zasługują na najlepsze rekomendacje jej przyszłym klientom. Zlecam im kolejne realizacje, ponieważ mam pewność, że kupuję wartości które się dla mnie liczą: terminowość, jakość, punktualność.

MONIKA NOWAK

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Pink Pepper Media Sp. z o.o.

Z usług firmy dotMedia korzystaliśmy przy zlecaniu produkcji następujących materiałów: naklejek dwustronnych, wobblerów, topperów, bannerów. Dostarczane produckje są estetyczne i trwałe oraz spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

MICHAŁ PERNACH

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Polska Grupa Marketingowa

Współpracujemy z drukarnią dotMedia od przeszło dziewięciu lat. W tym czasie zlecaliśmy różnego rodzaju prace tj. wydruki na foliach samoprzylepnych, naklejki. wydruki grafik podłogowych czy naklejek dedykowanych na przyczepy samochodowe.

Zlecenia zawsze wykonywane były terminowo i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Ta wieloletnia współpraca wskazuja na wysokie umiejętności pracowników tej firmy okazywane poprzez indywidualne podejście do klienta oraz każdego zlecenia.

KATARZYNA JAROSZ

Agencja Vena Art

Z firmą dotMedia Tomasz Czelej Sp.j. rozpoczęliśmy współpracę w 2009 roku. Firma ta wykonała dla nas materiały reklamowe i ekspozycyjne do punktów sprzedaży.
Drukarnia dotMedia realizując nasze zlecenia dała dowód odpowiedzialnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Cenne jest także trafne odczytywanie naszych wizji i potrzeb oraz rzeczowe doradztwo przy dopracowywaniu projektów reklam.
Zlecenia były zawsze wykonane w terminie i z zachowaniem wysokiej jakości, a obsługa na etapie przed i posprzedażowym miła i kompetentna.
Powyższe stwierdzenia pozwalają mi polecić firmę dotMedia jako pewnego i sprawdzonego Partnera.

Zbigniew Nowakowski

CEO

Charterhouse

Firma dotMedia jest naszym sprawdzonym partnerem. Silną stroną naszej współpracy jest komunikacja. Na każdym etapie jasna, profesjonalna, ale i bardzo przyjazna. Jej poziom daje nam poczucie bezpieczeństwa i świadomości, że jestesmy w dobrych rękach. W projektach realizowanych pod presją czasu to olbrzymia wartość. Dzięki technicznej wiedzy i profesjonalnemu dorzadztwu oraz zachowaniu spokoju w trudnych sytuacjach przez pana Grzegorza Oszusta nie czuliśmy zagrożenia w żadnym momencie współpracy i trudnych realizacji wspólnych projektów. Mogliśmy spokojnie tworzyć i kreować, a następnie czekać na rozwiązania.
Oszczędność czasu i spokój - to wartości w dzisiejszych czasach bardzo poszukiwane. Finalny etap projektu czyli montaż zamówionych produktów odbywa się zgodnie z terminem oraz wysokimi standardami obsługi. Począwszy od kontaktu poprzedzającego, aż po odbiór pracy. Efekt finalny często przerasta nasze oczekiwania. To miłe, kiedy jest się klientem.
Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów na wielu polach, zespół techniczny dotMedia swoimi spostrzeżeniami skraca czas realizacj, a także oszczędza budżet. To ważne w oczach naszych klientów, a więc i naszej agencji daje poczucie bezpieczeństwa.

MARTA MARCINIAK

General Manager

You Know Creative Teatm