Bitte geben Sie einen gültigen Vor- und Nachnamen ein.
Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

Rekrutacja na grafika DTP

Mamy w zespole już dwóch grafików, ale to za mało! Rozwijamy się, pracy przybywa, dlatego potrzebujemy wsparcia.
Szukamy osób młodych i ambitnych. Przeczytaj poniższe szczegóły rekrutacji.

Jeśli uznasz, że pasujemy do siebie i już cieszysz się na myśl pracy w naszym zespole wyślij swoje CV na adres praca@dotmedia.pl. Czekamy z dobrą myślą!

Konkrety:

Oczekujemy:

  • wykształcenie - minimum średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • sprawne posługiwanie się oprogramowaniem Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako grafik DTP
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładności, precyzji oraz terminowości
  • znajomość zagadnień DTP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę)
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • realizowanie projektów dla renomowanych marek

Obowiązki grafika DTP:

  • przygotowywanie plików do druku (korekta, dostosowanie, formatowanie)
  • prace graficzne nad projektami naszych klientów
  • w zależności od umiejętności i doświadczenia udział w fazie kreacji kampanii
  • tworzenie wizualizacji

Twoje zgłoszenie wyślij na adres: praca@dotmedia.pl

Pamiętaj by Twoje zgłoszenie zawierało aktualną klauzulę CV 2021:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

*Jeśli Twoje CV nie będzie zawierało aktualnej klauzuli nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować w celu umówienia rozmowy rekrutacyjnej.