Sie sind herzlich eingeladen, unseren Newsletter zu abonnieren. Wenn wir sie versenden, missbrauchen wir Ihr Vertrauen nicht und bombardieren Sie nicht mit unzustellbaren Inhalten. Wir tun unser Bestes und danken Ihnen für Ihr Abonnement.
Bitte geben Sie einen gültigen Vor- und Nachnamen ein.
Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

Prasówka Kwiecień '21

Macie takiego znajomego, który co rusz podsyła Wam ciekawe i inspirujące linki? Jeśli nie, to chętnie ja nim zostanę. Co miesiąc w naszej prasówce wrzucam linki do artykułów, które mnie czegoś nauczyły i były wartościowe. Na koniec jedno narzędzie, które pokochacie.

Oto zestawienie z Kwietnia:


1. Co cenią teraz pracownicy?
Po raz pierwszy w historii badań pracownicy zaczęli cenić elastyczność modelu pracy ponad wysokość wynagrodzenia - 72% do 69%.  Jeśli więc macie ambicie być przedsiębiorstwem nowoczesnym i odpowiadającym na najważniejsze potrzeby pracowników w erze post-pandemicznej ten artykuł musicie przeczytać.

LINK

 

2. Reklama B2B na Facebooku nie ma sensu?
To jeden z bardziej popularnych mitów krążących wśród osób z kadry kierowniczej w kraju.  Artur Jabłoński - jeden z krajowych ekspertów of Facebookowych adsów wyjaśnia czy warto i dlaczego warto.

LINK

 

3. Coraz większe budżety marketingowe pójdą w błoto?
Jaki powinien być marketing w tym roku? Krótki i bardzo konkretnie.

LINK

 

4. 10 najlepszych POS-ów wg LinkedIn 

 Robert Sieńko to spec od POS-ów jakich mało w naszym kraju.  Zobaczcie jego podsumowanie 10 najlepszych POS-ów wg LinkedIn. A dlaczego podsumowanie jest wartościowe? Oddam głos autorowi:

„Nie jest ten ranking wynikiem mojego „widzimisię” tylko podsumowaniem ocen braci marketingowej zebranej na największym na świecie biznesowym portalu społecznościowym”

LINK

 

5. 21 x WOW
 Macie czas żeby 21 razy powiedzieć WOW i zastanowić się nad projektami marketingowymi wychodzącymi spod rąk Waszych grafików. Przeczytajcie, a później wyślijcie to do działu graficznego. 

LINK
 

6.  Ekologia w firmach?
Niedawno przypadał kolejny dzień ziemi. Dla mnie wprowadzanie w firmie polityki pro-ekologicznej jest dowodem na wysoki poziom organizacji i szerokie horyzonty kadry zarządzającej. Czy wkrótce i dotMedia będzie mogłą się pochwalić swoimi krokami w tym kierunku?  Śledźcie nas na bieżąco.

 

LINK I - Jakie firmy w Polsce są eko?

LINK II  - Dlaczego firmy powinny dbać o środowisko?

LINK III - Pięć strategii na wprowadzenie oszczędności wody w przedsiębiorstwie


 

7. Czy dobrze zaprojektowane i obrandowane biuro może pomóc zatrudniać Ci najlepszych z branży?
Ten czynnik odgrywa coraz istotniejszą rolę zarówno w rekrutacji nowych jak i dbanie o satysfakcje z pracy Waszego obecnego zespołu. 


LINK

 

8. MIRO 
Na koniec chcę Wam polecić jedno z moich ulubionych narzędzi – to Miro – software online służący do współpracy w zespołach i między zespołami. Mapy myśli, przepływy, procesy? Wszystko w sposób bardzo estetyczny prosty i łatwy.

LINK
 

Na koniec zaproszę Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękujac tym samym za Twój zapis.  Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz przycisk.

 

A jeśli wystarczy Ci nasz blog to zafollowuj nas w social mediach - tam szybko informujemy o nowych treściach na blogu.

 

FB lub LinkedIn

 

Dziękuję za Twoją uwagę.