reklama na samochodach

bezpieczeństwo, trwałość, jakość

spytaj o usługę Zapewniamy wysokiej jakości wydruki na samochody prywatne, floty firmowe i środki komunikacji miejskiej. Oferujemy folie matowe, perłowe, metaliczne oraz folie specjalne w ponad 100 odcieniach.

1

zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta to całościowe oklejenie karoserii folią dedykowaną do aplikacji samochodowych. Do pełnego oklejenia stosujemy najlepszą na rynku folię wylewaną, która idealnie nadaje się na powierzchnie o dużych przetłoczeniach.
Kompleksowa obsługa na którą składa się pomoc w wyborze folii, przygotowanie samochodu do aplikacji, zapewnienie optymalnego środowiska do oklejenia samochodu, profesjonalną aplikację oraz dbałość o auto po wykonanej pracy daje 100% spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z indywidualnej konsultacji.

2

reklama na pojazdach

W czasach rosnącej mobilności grafika na pojazdach to jedna z najpopularniejszych form reklamy, a co za tym idzie ma ogromne znaczenie marketingowe. Zapewniamy wysokiej jakości wydruki na samochody firmowe wraz z montażem. Używamy tylko i wyłącznie najlepszych materiałów dedykowanych do aplikacji na pojazdach. Posiadamy własny park maszyn, doświadczenie i setki zadowolonych Klientów.

Zapoznaj się z naszym portfolio i sprawdź nasze referencje.

3

oklejanie flotowe

Oferta oklejania flotowego skierowana jest do firm, którym zależy na jak najkrótszym czasie realizacji, ale i fachowemu oklejeniu pojazdów.
Nasza usługa jest w pełni kompleksowa. Rozpoczynając od identyfikacji wizualnej i dostosowania projektów poprzez druk, na aplikacji kończąc.
Swoje usługi świadczymy dla kilku osobowych przedsiębiorstw jak i dużych firm. Oklejamy zarówno małe samochody osobowe, jak i busy czy naczepy.
Dla każdego samochodu sporządzamy osobny protokół oraz udzielamy osobnej gwarancji.

4

grafika na komunikacji miejskiej

Blisko 50% mieszkańców dużych miast korzysta na co dzień ze środków komunikacji miejskiej. Relatywnie niskie koszty umieszczenia reklamy na autobusach, czy tramwajach, idą w parze z maksymalną liczbą odbiorców.
Na nośniki reklamy tego typu standardowo proponujemy całościowe krycie powierzchni nośnych poprzez grafiki drukowane. Na szybach świetnie sprawdza się folia OWV, która nie ogranicza widoczności od strony wewnętrznej.

Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

5

realizacje specjalne

Usługi jakie świadczymy to nie tylko grafika o charakterze reklamowym ale i dekoracyjnym. Naklejki dekoracyjne to kreatywna forma wyróżnienia prywatnych pojazdów. Produkujemy grafiki samochodowe o charakterze tunigowym, wydruki na samochody rajdowe oraz dowolne layouty według życzenia Klienta. Do realizacji tego typu szczególnie proponujemy wydruki na foliach typu carbon, chrom, kameleon, szczotkowane aluminium czy rybia łuska. Grafiki są odporne na warunki atmosferyczne.

Realizacje niestandardowe to również oklejanie łodzi, samochodów rajdowych, przyczep kempingowych czy motocykli.