referencje

dodaj referencję

Karolina Aksamit

Serdecznie polecamy usługi firmy dotMedia w zakresie projektowania, doboru mediów i wykonania różnego rodzaju materiałów reklamowych. W trakcie naszej ponad rocznej współpracy zrealizowaliśmy wspólnie kilkaset zleceń między innymi na: wyklejki na witryny, naklejki podłogowe, szyldy i tablice, bannery, naklejki magnetyczne, wyklejki na samochody, montaże na terenie całej Polski.

www.tikkurilagroup.com

Beata Jankowska

Elastyczność działania i wysoki poziom obsługi Klienta stawia Drukarnię Wielkoformatową dotMedia Tomasz Czelej w gronie najlepszych firm na rynku druku wielkoformatowego w Polsce.

www.oohmagazine.pl

Urszula Słonecka

Z firmą dotMedia współpracujemy w zakresie produkcji różnorodnych materiałów promocyjnych, min. zakładek, naklejek, wydruków grafik na PCV. Wszystkie zlecenia realizowane są bardzo rzetelnie i terminowo, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Bardzo sympatyczne i rzetelne doradztwo sprawia, że nasza współpraca na pewno będzie kontynuowana. Pragniemy polecić Drukarnię dotMedia jako solidnego i profesjonalnego partnera.

www.fabrykaslow.com.pl

Iga Fuss

Serdecznie polecamy usługi firmy dotMedia Sp.j. w zakresie projektowania, doboru mediów i wykonania różnego rodzaju materiałów.
Wielomiesięczna współpraca wskazuje na wysokie kwalifikacje i umiejętności pracowników tej firmy. Potwierdzamy, że wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo.

www.biogened.pl

Edyta Bilska

Firma ta wykonała dla nas materiały reklamowe i ekspozycje do punktów sprzedaży. Zlecenia były zawsze wykonane w terminie i z zachowaniem wysokiej jakości, a obsługa na etapie przed i posprzedażowym miła i kompetentna.

www.cisowianka.pl

 

zobacz wszystkie nasze referencje